اخبار

دومین بانک بزرگ استرالیا برنامه های بلندپروازانه ای برای استیبل کوین خود دارد

ANZ استرالیا در حال بررسی معرفی موارد استفاده خرده فروشی برای استیبل کوین اخیر خود است.

بررسی مالی استرالیا گزارش می دهد که گروه بانکی استرالیا و نیوزلند (ANZ) موارد استفاده جدیدی را برای استیبل کوین نهادی خود ارائه کرده اند .

این بانک که دارایی های تحت مدیریت 978.9 میلیارد دلار استرالیا (706.6 میلیارد دلار) است، قصد دارد با کمک استیبل کوین، تجارت کربن و جمع آوری مالیات غیر مستقیم را ممکن کند.

ANZ همچنین قصد دارد به مشتریان خرده‌فروش اجازه دهد تا با کمک استیبل کوین، توکن‌های غیرقابل تعویض بخرند، که به طور بالقوه می‌تواند پذیرش آن را افزایش دهد. علاوه بر این، A$DC احتمالاً می تواند در متاورس خرج شود.

دومین بانک بزرگ کشور از نظر دارایی های تحت مدیریت، همکاری با پلتفرم نگهبانی ارزهای دیجیتال Fireblocks را به منظور ضرب استیبل کوین خود با حمایت دلار استرالیا اعلام کرد. این اولین موسسه بانکی بزرگ جهان بود که چنین اقدامی را انجام داد.

استیبل کوین روی بلاک چین اتریوم عرضه شد، اما بانک اعلام کرد که برای عملکرد چند زنجیره ای باز است.

این پروژه در ابتدا برای گروه ویکتور اسمورگون، یکی از موفق ترین دفاتر خانوادگی در استرالیا توسعه یافت.

در اواخر ماه مارس، ANZ اولین پرداخت خود را با کمک استیبل کوین انجام داد و آن را با کمک شرکت مدیریت ثروت Zerocap به گروه Victor Smorgon تحویل داد.

در حالی که استیبل کوین در ابتدا با مخالفت تنظیم‌کننده‌های محلی مواجه شد، نایجل دابسون، مدیر اجرایی ANZ گفت که این بانک با کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه‌گذاری استرالیا (ASIC) و آژانس‌های نظارتی گفتگوهای «فوق‌العاده سازنده» داشته است.

با توجه به اینکه از هر نه استرالیایی یک نفر در سال گذشته کریپتو خریداری کرده است تعجبی ندارد که این کشور برای تنظیم صنعت با رشد سریع عجله دارد. سقوط اخیر نیاز به حمایت از مصرف کننده را برجسته کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا