اخبار

بایننس به اشتباه نگه داشتن توکن های وثیقه با وجوه کاربران اعتراف کرد

بایننس در تلاش است تا اشتباه ترکیب وثیقه خود و وجوه مشتریان را اصلاح کند.

در مقاله‌ای اخیر ، بلومبرگ گزارش داد که بایننس اعتراف کرده است که به اشتباه توکن‌های وثیقه‌ای را که خودش ساخته است با سرمایه‌های مشتریان پلتفرم در یک کیف پول ذخیره کرده است.

در حال حاضر، هم توکن‌های بایننس و هم ارزهای رمزنگاری شده توسط مشتریان صرافی در کیف پول سرد «Binance 8» نگهداری می‌شوند، یعنی برخلاف کیف پول‌های به اصطلاح داغ، همیشه به اینترنت متصل نیستند.

بایننس در اینجا، طبق دستورالعمل های خود، اشتباه می کند، زیرا وجوه کاربر نباید با توکن های وثیقه مخلوط شود. به نظر می رسد که این فقط برای B-Tokens صادق است. این شرکت سایر توکن های میخ صادر شده توسط خود را جدا از وجوه مشتریان ذخیره می کند.

همانطور که یکی از سخنگویان بایننس به بلومبرگ گفت، در حال حاضر، این شرکت به اشتباه خود پی برده است و مشغول انتقال رمز ارزهای وثیقه به کیف پول های جداگانه است.

نماینده بایننس اصرار داشت که تمام دارایی های مشتریانش که در کیف پول های پلتفرم ذخیره می شوند، همچنان با نسبت 1:1 پشتیبانی می شوند. در حال حاضر، حدود 539 میلیون دلار رمزنگاری مختلط مشتریان و وثیقه صادر شده توسط Binance با هم در کیف پول “مشتراک” ذخیره می شود.

بایننس تعداد زیادی توکن (به ارزش میلیاردها دلار) می‌سازد که نسخه خودش از سایر رمزارزها مانند اتریوم، USDC، USDT و غیره است تا امکان استفاده از آن‌ها در سایر بلاک چین‌ها، از جمله بایننس اسمارت چین را فراهم کند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا