اخبار

کاردانو به لطف این پل از BUSD بایننس پشتیبانی می کند

وقتی محلول جدید به لطف بریج از بین می‌رود، کاردانو قوی‌تر می‌شود.

به گفته سایت کاوشگر بلاک چین Cardanoscan ، کاربران کاردانو می توانند به لطف پل ساخته شده توسط Finitum، از استیبل کوین بایننس، BUSD، بدون تغییر شبکه استفاده کنند.

صفحه توکن نشان می دهد که fmBUSD توکن جدید در شبکه است که توسط Finitum Bridge در یک توکن بومی کاردانو پیچیده شده است. به لطف این راه حل، کاربران کاردانو دیگر نیازی به تغییر شبکه خود برای استفاده از ارز دیجیتال بایننس نخواهند داشت.

این پل به صورت عمومی در دسترس است و به گفته کاوشگر بلاک چین، تراکنش ها در حال انجام است و کاربران می توانند از طریق وب سایت رسمی Finitum استفاده از پل را آغاز کنند. در عین حال، ارزیابی تمام خطرات مهم است، حتی اگر Finitum به طور فعال توسط بزرگترین استخرهای شبکه استفاده می شود.

اگر می‌خواهید در معرض استیبل کوین بایننس قرار بگیرید، مطمئن‌ترین راه این است که آنها را در صرافی‌های رسمی خریداری کنید، بدون استفاده از هیچ پل، که راحت‌ترین راه‌حل موجود نیست.

رشد بنیادی کاردانو

ظهور استیبل کوین بایننس در کاردانو نشانه مهمی از تشدید پذیرش کاردانو است که در طول شکوفایی DeFi از صنعت عقب مانده است. اگر بهبود فعلی بازار ادامه یابد، کاردانو می‌تواند به لطف فعالیت توسعه عظیمی که به سوخت رشد DeFi در کاردانو تبدیل شد، از آن سرمایه‌گذاری کند.

از سال 2017، کاردانو به طور پیوسته جایگاه خود را در 10 بازار برتر ارزهای دیجیتال حفظ کرده است و با موفقیت خود را به عنوان کلاسیک صنعت ارزهای دیجیتال معرفی کرده است، زیرا بسیاری از پروژه های “قاتلان اتریوم” و “انقلابی” را که ادعا می کردند بیت کوین بعدی هستند، پشت سر گذاشته است. یا صنعت را به طور کامل تغییر دهید.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا