اخبار

استیبل کوین BUSD بایننس همیشه به طور کامل مورد حمایت قرار نگرفته است: گزارش

طبق گزارش جدید بلومبرگ، بایننس تلاش کرده است تا اطمینان حاصل کند که استیبل کوین خود در چندین موقعیت کاملاً پشتیبانی می شود.

بر اساس گزارش اخیر بلومبرگ ، بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات روزانه، مشکلات گذشته خود را در رسیدگی به استیبل کوین بایننس USD (BUSD) تایید کرده است.

بر اساس داده‌های گردآوری‌شده توسط شرکت تجزیه‌وتحلیل بلاک چین ChainArgos و تجزیه و تحلیل بلومبرگ، شکاف بین ذخایر استیبل کوین و کل عرضه آن در سه نوبت جداگانه به بیش از یک میلیارد دلار رسید.

سخنگوی بایننس که فرآیند حفظ یک دلار ثابت را «چالش‌آمیز» خواند، خاطرنشان کرد که پیشرفت‌های قابل توجهی در مدیریت استیبل کوین BUSD وجود داشته است.

آنها افزودند که هیچ‌وقت تأثیری بر بازخرید کاربران نداشته است و علیرغم وجود اختلافات جزئی در داده‌ها، هیچ کس دیگری تحت تأثیر این مشکل قرار نگرفته است.

مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو ، پیشگیرانه گزارش بلومبرگ را به عنوان “FUD” در توییت اخیر رد کرد در حالی که ظاهرا تاکید کرد که BNB از نظر ارزش بازار در جایگاه چهارم باقی مانده است.

بحث BUSD مورد دیگری است که اهمیت مدیریت مناسب دارایی توسط اپراتورهای استیبل کوین را بیشتر نشان می‌دهد، به خصوص که برخی از آنها به مرزهای جدیدی مانند مکانیسم‌های ثبات الگوریتمی می‌روند.

سقوط TerraUSD که در ماه مه گذشته اتفاق افتاد به عنوان یادآوری جدی برای دارندگان استیبل کوین است که مراقب باشند.

باید دید که این حادثه چقدر بی اعتمادی را در بین کاربرانی که برای حفظ امنیت در برابر بازارهای بی ثبات کریپتو به این صادرکنندگان وابسته هستند، ایجاد خواهد کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا