اخبار

دارایی های رمزنگاری به یک دسته جداگانه در فرم های مالیاتی بریتانیا تبدیل می شوند

بودجه ملی اخیر که توسط وزارت خزانه داری اعلیحضرت منتشر شده است، اصلاح فرم های خودارزیابی دارایی های کریپتو را اعلام می کند.

همانطور که بریتانیا به تدریج چارچوب رمزنگاری جامع خود را توسعه می دهد، وزارت خزانه داری اعلیحضرت در حال معرفی یک دسته جداگانه برای دارایی های رمزنگاری در فرم های اظهارنامه مالیاتی است. خط خاص باید در فرم های مالیاتی در سال های 2024-25 ظاهر شود.

در 15 مارس، وزارت خزانه‌داری بریتانیا گزارشی درباره بودجه ملی برای بهار 2023 منتشر کرد. این سند اصلاح فرم‌های خودارزیابی دارایی‌های کریپتو را اعلام می‌کند.

در جدول هزینه‌ها و درآمدهای پیش‌بینی‌شده بودجه ملی، خط دارایی‌های کریپتو فقط از سال‌های 2025 تا 26 نشان داده می‌شود. این بدان معناست که شهروندان بریتانیایی باید آنها را برای اولین بار در سال مالیاتی قبلی – 2024-25- اعلام کنند. در حال حاضر، خزانه داری هیچ عدد مشخصی از درآمدهای بودجه پیش بینی شده از این دسته مالیات ارائه نمی کند – اعداد موجود در جدول در علامت اسمی 10 میلیون پوند انگلیس (12 میلیون دلار) قرار دارند.

این تغییرات توسط مؤسسه منشور مالیات (CIOT)، نهاد حرفه ای پیشرو که سیاست های مالیاتی ملی را تجزیه و تحلیل می کند، مورد استقبال قرار گرفت. گری اشفورد، معاون رئیس CIOT گفت:

تاکید بر نیاز به اعلام تراکنش های دارایی های رمزنگاری شده در اظهارنامه مالیاتی به افزایش آگاهی از تعهدات مردم در این زمینه کمک می کند.

با این حال، اشفورد نیاز به اقدامات اضافی را برای مقابله با «ناآگاهی گسترده از پرداخت مالیات و الزامات گزارش‌دهی برای رمزارزها» تاکید کرد. به گفته اشفورد، این سرمایه گذاران کریپتو با درآمد قانونی هستند که درک کافی از گزارش مالیاتی ندارند.

در اوایل ماه مارس، اداره رفتار مالی (FCA) به خزانه داری گزارش داد که با تصویب لایحه خدمات مالی و بازارها از طریق پارلمان، ” در نیمه راه یک تنظیم مجدد کاملا بلندپروازانه ” است. پس از تصویب، این لایحه به FCA اختیارات نظارتی جدیدی بر صنعت ارزهای دیجیتال می دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا