اخبار

تام بردی می خواهد با ویتالیک بوترین ملاقات کند

تام بردی برای تمجید از بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین، که اخیراً مورد حمله ترول‌های آنلاین قرار گرفته است، صحبت می‌کند.

طبق توییت اخیر از تام بردی ، مدافع افسانه‌ای، می‌خواهد با ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم ملاقات کند.

بردی اعتراف کرد که بوترین “یک طرفدار بزرگ” برنامه نویس تأثیرگذار بود.

این فوتبالیست فوق ستاره که اخیراً با بازنشستگی ناگهانی خود جهان را شوکه کرد و از بوترین به خاطر سهمش در صنعت ارزهای دیجیتال تشکر کرد.

او خاطرنشان می کند که ایجاد Autograph، استارت آپ توکن غیرقابل تعویض او، بدون یکی از بنیانگذاران اتریوم غیرممکن بود.

سخنان ستایش برادی در پاسخ به توییتی بود که از بوترین در آن نوشته شده بود و اسکرین شات های چند توییت توهین آمیز را منتشر کرد که از ظاهر او انتقاد می کرد. یکی از بنیانگذاران اتریوم روی جلد شماره تاریخی مجله تایمز ظاهر شد که برخی از منتقدان واکنش نشان دادند.

برخی از کاربران توییتر مقایسه‌های مضحکی را بین بوترین و برادی انجام دادند. یکی از کاربران به نسخه “دیستوپیایی” فوتبالیست محبوب اشاره کرد. یکی دیگر به طعنه گفت که بوترین به نظر می رسد اگر بردی دارو را انجام می داد.

بوترین به طور نیمه شوخی خاطرنشان کرد که علیرغم محبوبیت بی حد و حصر مدافع افسانه ای، نمی دانست بردی کیست. به نظر می رسد که او فوتبالیست را با تام کروز بازیگر فیلم «ماموریت غیرممکن» اشتباه گرفته است.

توییت بردی فوراً در فضای مجازی منتشر شد و در زمان نوشتن تقریباً 60000 لایک ایجاد کرد. بوترین از فوتبالیست به خاطر “حمایت مهربانانه” او تشکر کرد.

هر چند همه راضی نبودند. برخی از کاربران توییتر برادی را به دلیل تبلیغ “توکن های جلال دار Chuck E Cheese” مورد انتقاد قرار دادند.

دیگران با این واقعیت مخالفت کردند که کریپتو فقط وسیله ای برای ثروتمندتر شدن افراد ثروتمندی مانند تام برادی است، چیزی که بوترین در مصاحبه اخیر خود با تایمز بر آن تاکید کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا