اخبار

به روز رسانی قیمت: بیت کوین به زیر آستانه 17000 دلار سقوط کرد

متأسفانه آستانه 17000 دلاری بیت کوین که در چند هفته گذشته فتح کرده بود، کاهش یافته است.

آستانه قیمت 17000 دلاری که بیت کوین در هفته گذشته با آن کار می کرد کاهش یافت و قیمت طلای دیجیتال به منطقه 16000 دلاری بازگشت و بالقوه به پایین ترین سطح محلی بازگشت. در اینجا محتمل ترین سناریوهایی است که ممکن است در صورت بهبودی ناموفق ببینیم.

محدوده معاملاتی جدید

رکود طولانی مدت با بهبودی فوری و جهش های عظیم قیمت ها پایان نمی یابد. پس از حرکت نزولی ثابت برای چندین ماه، بیت کوین یا سایر دارایی ها وارد محدوده انباشتی می شوند که در آن سرمایه گذاران می توانند سکه های نسبتاً ارزان را بدست آورند و پایه ای برای یک رالی جدید تشکیل دهند.

محدوده قیمت 15000 تا 18000 دلار ممکن است به یک آرایه ادغام و انباشت تبدیل شود که در آن بیت کوین ممکن است قبل از صعود معکوس قدرت و ثباتی به دست آورد.

خرابی بیشتر

با وجود کاهش تدریجی فشار فروش در بازار، سناریویی که در آن بیت کوین حتی بیشتر سقوط کند نیز امکان پذیر است. در دو ماه گذشته، نوسانات بیت کوین به سمت پایین حرکت کرده است زیرا علاقه باز در پلتفرم های معاملاتی مشتقات کریپتو کاهش یافته است.

علاوه بر انحلال بیشتر موقعیت‌های آتی و اختیار معامله، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران وجوه را از صرافی‌های متمرکز دور می‌کنند تا از وجوه خود در برابر وضعیت FTX 2.0 محافظت کنند.

در زمان انتشار، آستانه قیمت 15,566 دلار به عنوان یک سطح حمایتی محکم عمل می کند که نباید شکسته شود، و کیف پول های میان مدت که بیشتر با فشار فروش در بازار مطابقت دارند، کیف پول خود را خالی کرده اند و بعید است که فشار بیشتری بر بیت کوین وارد کنند.

در حال حاضر، بیت کوین در سطح قیمت 16800 دلار معامله می شود و 1.6 درصد از ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا