اخبار

رویداد اواسط هاوینگ بیت کوین که هفته آینده اتفاق می افتد، چیزی که باید انتظار داشت

10 روز آینده در کریپتو ممکن است آینده بیت کوین را برای 2 سال دیگر تعیین کند.

نصف شدن بیت کوین یکی از رویدادهای مورد انتظار برای کل صنعت دارایی های دیجیتال است زیرا منجر به افزایش قابل توجهی در قیمت طلای دیجیتال می شود. اما یک نقطه در میانه بین هاوینگ آخر و بعدی – به اصطلاح “نیمه هاوینگ میانی” ممکن است چندان برای بازار خوشایند نباشد.

داده های تاریخی

فید داده‌های Santiment، هر نقطه بین نصف‌هایی را که بازار قبلاً دیده بود، روشن کرد. طبق نمودار، هر رویداد اواسط هاوینگ با یک قیمت محلی مشخص شده بود، پس از آن ارزش بیت کوین تا نصف بعدی کاهش یافت.

منبع: توییتر

همانطور که مقاله Santiment نشان می دهد، بازار در مقابل اصلاحات اواسط بعدی باقی می ماند. تجزیه و تحلیل این شرکت بر اساس داده های چرخه های قبلی است، که طی آن BTC برای شکستن مقاومت های مهم، وارد فاز رشد و به طور کلی عملکرد مثبتی داشت.

کارشناسان همچنین خاطرنشان می کنند که هنوز مشخص نیست که آیا بیت کوین از همان الگوی قبلی پیروی می کند یا خیر، زیرا همچنان در روند صعودی محلی که از اواسط ماه مارس شروع شد، باقی می ماند.

چرخه ها ممکن است شکسته شوند

ویلی وو، تحلیلگر وان چین، خاطرنشان کرد که نصف شدن ممکن است دیگر تاثیری مشابه بر بازار و صنعت نداشته باشد، زیرا جریان های نهادی عظیمی که در سال 2021 شاهد بودیم.

بر اساس این فرضیه، بیت کوین دیگر یک دارایی صرفا خرده فروشی نیست که بیشتر توسط سرمایه گذاران کوچکتر تحت فشار قرار می گیرد. بخش عمده ای از عملکرد قیمت بیت کوین در دست موسسات مالی و پروژه های بزرگی مانند Terra Foundation است که تنها از ژانویه یک میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده است.

با افزایش سهم وجوه نهادی در عرضه بیت کوین در گردش، نصف شدن ممکن است دیگر همان اثر را نداشته باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید