اخبار

نماینده کنگره ایالات متحده می گوید ریپل یک امنیت است

استوارت آلدروتی از ریپل از ادعای شرمن عقب نشینی کرد زیرا دادگاه هنوز چنین تصمیمی اتخاذ نکرده است.

در جریان جلسه اخیر کنگره در مورد نظارت بر بخش اجرای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، نماینده براد شرمن (D-CA) اظهار داشت که ریپل، یکی از برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار، یک اوراق بهادار است.

او همچنین از مدیر بخش گوربیر گروال پرسید که چرا آژانس پلتفرم‌های معاملاتی که اوراق بهادار غیرقانونی مانند XRP را ارائه می‌کنند را محدود نکرده است. شرمن پیشنهاد کرد که این پلتفرم های معاملاتی مانند مبادلات غیرقانونی اوراق بهادار عمل کنند.

SEC در دسامبر 2020 ریپل را به دادگاه برد و مدعی شد که ریپل یک امنیت ثبت نشده در دعوی حقوقی برجسته خود است. این پرونده قرار است سال آینده حل شود، به این معنی که دادگاه هنوز وضعیت نظارتی توکن را تعیین نکرده است.

استوارت آلدروتی، وکیل عمومی ریپل، با اظهارنظر اخیر شرمن مخالفت کرد که ادعا می‌کرد صرف تشکیل پرونده واقعاً تعیین نمی‌کند که آیا توکن واقعاً یک امنیت است یا خیر. او اظهار داشت: “این اثر مخرب رویکرد اجرایی SEC است – آسیب به مردم، بازارها و نوآوری های آمریکایی – با اتهامات اثبات نشده ای که به عنوان مقررات در می آید.”

پس از این شکایت، همه صرافی‌های بزرگ ایالات متحده، از جمله کوین بیس، برای اینکه مطابق مقررات باقی بمانند، معاملات ریپل را متوقف کردند.

شرمن به انتقاد شدید از ارزهای دیجیتال معروف است. در سال 2018، او خواستار ممنوعیت کلی ارزهای دیجیتال شد.

ژوئن گذشته، او خواستار تعطیلی این صنعت شدوی افزود که ترجیح می دهد مردم بلیت های بخت آزمایی بخرند. در ماه دسامبر، او از برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس به دلیل عدم حضور در جلسه استماع کنگره مربوط به رمزارز انتقاد کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا