اخبار

از Aada Finance به عنوان اولین پلتفرم وام دهی NFT کاردانو رونمایی شد

Aada Finance قصد دارد قبل از ارتقا واسیل راه اندازی شود.

Aada Finance، اولین پروتکل وام دهی و استقراض NFT کاردانو، میزبان یک مسابقه جایزه باگ قبل از راه اندازی شبکه اصلی خود است که قرار است در 13 سپتامبر راه اندازی شود.

همانطور که در یک پست وبلاگ گفته شد ، اندازه پاداش 25000 دلار برای آسیب پذیری قرارداد هوشمند مهم است.

پس از ماه‌ها استفاده عمومی از شبکه آزمایشی، Aada Finance، پلتفرمی برای وام دادن دارایی‌های دیجیتال، اکنون آماده راه‌اندازی Aada V1 است که کاربران را قادر می‌سازد تا با استفاده از تکنیک ویژه اوراق قرضه غیرقابل تعویض (NFT) دارایی‌ها را بین یکدیگر قرض دهند.

Aada Finance قصد دارد قبل از ارتقای واسیل که پیش بینی می شود در 22 سپتامبر اتفاق بیفتد، راه اندازی شود. در توییت اخیر، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، از واسیل آینده به عنوان چیزی که امکان راه اندازی dApp های جدید را فراهم می کند، صحبت کرد.

“این نمونه ای از قدرت واسیل است که در این ماه می آید. ویژگی های جدید به طور چشمگیری بسیاری از dApp های مختلف را بهبود می بخشد و dApp های جدیدی مانند Djed را قادر می سازد تا در کاردانو مستقر شوند. این تازه شروع است. EUTXO و Plutus هدایایی هستند که ادامه می دهند. دادن” او نوشت.

طبق به‌روزرسانی‌های اخیر IOG، تقریبا 50 درصد از 12 صرافی برتر از نظر نقدینگی، یعنی بایننس، MEXC، بیترو، AAX، WhiteBIT و بیک ایکس، آمادگی واسیل را نشان داده‌اند. کوین بیس و سه صرافی دیگر در 12 صرافی برتر در حال به روز رسانی گره های خود هستند. ده صرافی دیگر برای واسیل اعلام آمادگی کرده اند، در حالی که چندین صرافی در حال به روز رسانی گره های خود هستند. نزدیک به 50 درصد از بهترین dApp های کاردانو وضعیت “تست شده” را در پیش تولید دارند در حالی که بقیه “در حال آزمایش” هستند.

بنیانگذار کاردانو وفاداری جوامع کریپتو را تحسین می کند

بنیانگذار کاردانو، چارلز هاسکینسون ، اخیراً به داده های به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم هوش اجتماعی LunarCrush جلب شده است که نشان می دهد مشارکت کنندگان اجتماعی ارزهای دیجیتال در شش ماه گذشته 0.71٪ کاهش یافته است که نشان دهنده رشد اندک یا بدون رشد در شرکت کنندگان در بازار ارزهای دیجیتال است.

هاسکینسون معتقد است که این چیزی است که ارزش ستایش را دارد زیرا اکثر رکودهای گسترده بازار معمولاً با کاهش دو رقمی در مشارکت و مشارکت همراه است. وی افزود: «این واقعیت که آن را ثابت نگه می دارد به این معنی است که جوامع کریپتو به طور کلی وفادار هستند و یک طرز فکر بلندمدت دارند.»

در زمان انتشار، ADA با 4.48 درصد افزایش در 0.513 دلار معامله شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا