اخبار

SEC برای رسیدگی به پرونده های رو به رشد صادرکننده رمزارز با دفاتر تخصصی

دفتر آتی دارایی‌های رمزنگاری پرونده‌های رمزنگاری را بررسی می‌کند و به DRP اجازه می‌دهد تا دوباره بر روی بررسی پرونده‌های مربوط به دارایی‌های کریپتو تمرکز کند.

با توجه به هجوم پرونده‌های صادرکنندگان ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) تصمیم گرفت تا پاییز امسال دو دفتر جدید راه‌اندازی کند تا از هفت دفتری که در حال حاضر مسئول بررسی پرونده‌های صادرکننده هستند، پشتیبانی تخصصی ارائه کند.

بر اساس برنامه بازبینی افشای بخش مالی شرکت (DRP)، SEC برنامه‌هایی برای اضافه کردن دو دفتر – یک دفتر دارایی‌های رمزنگاری و یک دفتر برنامه‌ها و خدمات صنعتی – که به ترتیب صرفاً بر روی دارایی‌های رمزنگاری و برنامه‌ها و خدمات صنعتی متمرکز هستند را اضافه کرد .

رنه جونز، مدیر بخش مالی شرکت، با به اشتراک گذاشتن بینش‌هایی درباره این اقدام، اظهار داشت:

ایجاد این دفاتر جدید DRP را قادر می‌سازد تا تمرکز خود را در حوزه‌های دارایی‌های کریپتو، مؤسسات مالی، علوم زیستی، و برنامه‌های کاربردی و خدمات صنعتی افزایش دهد و توانایی ما را برای انجام مأموریت خود تسهیل کند.»

طبق این اعلامیه، دفتر دارایی‌های رمزنگاری تلاش‌های DRP برای بررسی پرونده‌های رمزنگاری را بر عهده می‌گیرد و به این بخش اجازه می‌دهد تا منابع خود را برای رسیدگی به مسائل منحصربه‌فرد و در حال تحول بررسی پرونده‌های مربوط به دارایی‌های کریپتو متمرکز کند.

از سوی دیگر، دفتر خدمات و کاربردهای صنعتی راه اندازی می شود تا محصولات غیر دارویی، غیر بیوتکنولوژیکی و غیر دارویی را از دفتر علوم زیستی تحویل بگیرد.

پرونده اخیر SEC نشان داد که مایکرواستراتژی قصد دارد سهام کلاس A را به ارزش 500,000,000 دلار بفروشد و سرمایه را مجدداً “برای اهداف کلی شرکت، از جمله خرید بیت کوین (BTC)” سرمایه گذاری کند.

پرونده SEC مایکرواستراتژی. منبع: SEC.gov

مایکرواستراتژی حدود 129699 بیت کوین را در اختیار دارد که طی چندین سال با قیمت کل خرید 3.977 میلیارد دلار جمع آوری شده است. همانطور که داده‌های بیت‌کوین خزانه‌داری نشان می‌دهد، با ناتوانی در بهبود قیمت‌های کریپتو، ذخایر بیت‌کوین این شرکت بیش از ۱ میلیارد دلار از دست داده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا