اخبار

تراست ولت متعلق به بایننس گزینه خرید ارزهای دیجیتال را از طریق Binance Connect اضافه می کند

کیف پول ارز دیجیتال بایننس تراست ولت اکنون امکان خرید بیش از 200 دارایی دیجیتال با 40 ارز فیات را از طریق Binance Connect که قبلاً Bifinity نامیده می شد، می دهد.

تراست ولت، یک کیف پول ارزهای دیجیتال با خود نگهبانی اصلی که متعلق به صرافی رمزنگاری بایننس است، یکپارچگی قابل توجهی را برای امکان خرید آسان تر ارزهای دیجیتال تکمیل کرده است.

منبع: توییتر

این شرکت در 22 ژوئن به کوین تلگراف اعلام کرد، پلتفرم تراست ولت ارائه‌دهنده رسمی فیات به کریپتو بایننس بایننس کانکت را ادغام کرده است و به کاربران اجازه می‌دهد تا بیش از 200 دارایی رمزنگاری را مستقیماً از کارت‌های اعتباری یا بدهی خریداری کنند.

گزینه جدید خرید ارز دیجیتال تراست ولت برای ساده کردن فرآیند خرید ارزهای دیجیتال طراحی شده است و به کاربران تأیید شده تراست ولت امکان می دهد تا کیف پول خود را با بیش از 40 ارز فیات تامین کنند.

به منظور افزودن وجوه به تراست ولت از طریق Binance Connect، کاربران باید با چک‌های مشابه Know Your Customer (KYC) را با چک‌های بایننس انجام دهند. یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت: «این استاندارد و فرآیندی مشابه KYC بایننس را حفظ خواهد کرد.

این نماینده خاطرنشان کرد: کارمزد اضافه کردن سپرده در کیف پول Trust از طریق Binance Connect 2٪ است.

این ادغام برای همه مشتریان تراست ولت به جز آنهایی که در کشورهای محدود شده مانند ایالات متحده، سنگاپور، چین، انتاریو کانادا، کوبا، بلاروس، کریمه و سایرین قرار دارند، در دسترس است. به گفته این سخنگوی، ادغام در 21 ژوئن به صورت زنده آغاز شد.

ادغام جدید برای ارائه یک روش ساده و بدون درز برای کاربران برای دسترسی به Web3 یا دارایی های غیرمتمرکز طراحی شده است. «پیش از این، کاربران Web3 برای خرید مستقیم رمزارز روی بلاک چین باید یک فرآیند طولانی را طی کنند. آن‌ها باید این کار را از طریق صرافی‌های متمرکز مختلف انجام می‌دادند تا در نهایت دارایی‌های خود را به یک بلاک چین بفرستند.»

بایننس در مورد مزایا و معایب تامین مالی یک حساب در تراست ولت در مقابل افزودن وجوه در صرافی بایننس توضیحی نداد. این نماینده فقط عنوان کرد:

این بستگی به نحوه استفاده از رمزنگاری خود دارد، با استفاده از تراست ولت، راه آسان‌تری برای دریافت دارایی‌های کریپتو در بلاک چین‌های مختلف و ورود به دنیای Web3 خواهد بود.»

بایننس کانکت که قبلاً با نام Bifinity شناخته می‌شد ، یک شرکت تابعه جدید بایننس است که بر فناوری پرداخت فیات به کریپتو متمرکز شده است و در مارس 2022 راه‌اندازی شد. متعاقباً Bifinity هشداری از اداره رفتار مالی بریتانیا در رابطه با مشارکت این شرکت با شرکت سرمایه‌گذاری Eqonex دریافت کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید