اخبار

کتی وود سهام کوین بیس را در پایین ترین قیمت خود می فروشد: آیا این شاخص جهش است؟

یکی از محبوب‌ترین سرمایه‌گذاران در جهان با قیمت بالا خرید می‌کرد اما کم فروخت.

محبوب‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری در سال‌های 2020 و 2021 بزرگترین هلدینگ مرتبط با رمزارز خود را که سهام یکی از بزرگترین صرافی‌های متمرکز در جهان است، یعنی کوین بیس، فروخته است. به هر دلیلی، آرک هولدینگ مربوط به رمزارزها را در پایین ترین سطح خود فروخته است.

پس از انتشار درآمدهای صندوق، سهام COIN به شدت سقوط کرد و تقریباً بلافاصله بیش از 20 درصد از ارزش خود را از دست داد. طبق گزارش ها، این صندوق دارایی های خود را به قیمت 53 دلار فروخت که با در نظر گرفتن میانگین هزینه خرید آرک در 254 دلار، ضرر آن را نگران کننده می کند.

آرک زیان هنگفت 85 درصدی را متحمل شد، که ممکن است یکی از بزرگترین ضربه ها برای صندوق کتی وود باشد که نشان می دهد موفقیت کوتاه مدت شرکت لزوما تضمینی برای عملکرد مولد در بلندمدت نیست. صندوق‌هایی که از استراتژی سرمایه‌گذاری کم‌ریسک‌تری مانند برکشایر هاتاوی استفاده می‌کنند، قبلاً از تعداد زیادی صندوق سرمایه‌گذاری آرک عملکرد بیشتری داشته‌اند.

متأسفانه با توجه به سرمایه گذاری های سنگین صندوق در سهام فناورانه، عملکرد کلی صندوق های آرک آنطور که برخی سرمایه گذاران انتظار دارند، خوب نیست. این سهام در سال 2022 پس از تشدید سیاست پولی این کشور ضربه بزرگی را متحمل شدند.

کوین بیس خیلی احساس خوبی ندارد

در حالی که عملکرد آرک چیزی جز درد نشان نمی دهد، کوین بیس و سهام مرتبط با ارزهای دیجیتال در نیمه اول و دوم سال ضربه بزرگی را متحمل می شوند. کوین تقریباً 60 درصد از ارزش خود را در سه ماه گذشته با وجود اینکه از نوامبر در یک روند نزولی شدید قرار داشت، از دست داد.

همین داستان برای سهام‌های مرتبط با استخراج ارز دیجیتال که عمدتاً از عملکرد اولین ارز دیجیتال پیروی می‌کنند، صدق می‌کند. خود بازار کریپتو در حال حاضر حدود 70 درصد ضرر دارد.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا