اخبار ارزهای دیجیتال

دارندگان شیبا اینو و دوج کوین اکنون می توانند از خدمات قایق بادبانی لوکس با کریپتوهای خود لذت ببرند

چندین شرکت کارگزاری برتر اکنون پرداخت های رمزنگاری شده را برای خرید و اجاره قایق های تفریحی می پذیرند.

دارندگان شیبا اینو و دوج کوین اکنون می توانند از ارزهای رمزنگاری شده خود برای پرداخت خدمات قایق تفریحی لوکس استفاده کنند . این امر با افزایش استفاده از ارزهای رمزنگاری شده در صنعت قایق‌رانی صورت می‌گیرد. چندین شرکت کارگزاری برتر اکنون پرداخت های رمزنگاری شده را برای خرید و اجاره قایق های تفریحی می پذیرند.

جدیدترین آنها Yachtzoo مستقر در موناکو است که با پردازشگر پرداخت ارزهای دیجیتال BitPay همکاری کرده است. سایر ارزهای دیجیتالی که توسط BitPay پشتیبانی می شوند عبارتند از: بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، XRP، دای، بیت کوین پیچیده (WBTC) و استیبل کوین.

در ماه مه، گزارش شد که شرکت کارگزاری و کارگزاری قایق های تفریحی لوکس Camper & Nicholsons را پوشش داد که ارزهای دیجیتال را از طریق BitPay می پذیرد. همانطور که گزارش شده است، این شرکت 240 ساله اکنون پرداخت های ارز دیجیتال را برای کل ناوگان قایق های تفریحی خود، برای خرید، اجاره و سایر خدمات می پذیرد. سوپر یاچت موناکو، یک کارگزاری بوتیک قایق بادبانی که دفتر مرکزی آن در موناکو قرار دارد، اخیراً همکاری خود را با BitPay اعلام کرد که در آن یک قایق بادبانی موتوری بنتی 40.2 متری اوریکس را با استفاده از پردازشگر پرداخت رمزنگاری به فروش رساند.

پذیرش ارز دیجیتال با افزایش پرداخت

پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان پرداخت در حال افزایش است. همانطور که توسط ما گزارش شده است ، دارندگان شیبا اینو و دوج کوین اکنون می توانند هزینه تحویل غذای Uber Eats را با ارزهای دیجیتال خود از طریق BitPay پرداخت کنند.

شرکت‌های تحویل غذا مانند DoorDash و Grubhub، و همچنین رستوران‌های بیرون‌بر مانند گریل، چیلی، کارابا ایتالیان گریل و بسیاری دیگر نیز از طریق BitPay کریپتو می‌پذیرند.

ساعت‌سازان لوکس مانند Tag Heuer، Hublot و Breitling نیز با پذیرش پرداخت‌های رمزنگاری برای کالاهای خود، پرچم کریپتو را برافراشته‌اند.

پانینی آمریکا ، رهبر جهان در کلکسیون‌ها و کارت‌های تجاری دارای مجوز رسمی، دوج کوین و شیبا اینو را نیز برای NFT‌های ارائه شده توسط BitPay پانینی ولت می‌پذیرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا