اخبار

مباله کاردانو، دوج کوین و شیبا اینو در بیش از 6000 دستگاه خودپرداز

مشتریان می توانند سکه ها را ارسال یا مبادله کنند و فروش را با روش نقدی آغاز کنند.

کاردانو، دوج کوین و شیبا اینو اکنون می توانند به طور یکپارچه در بیش از 6000 دستگاه خودپرداز ارسال و مبادله شوند، زیرا اپراتور پیشرو ATM، کوین کلود، امروز از انتشار کیف پول موبایل غیرحضوری جدید خود با تمام ویژگی های مورد نیاز برای خرید، فروش و ذخیره ارزهای دیجیتال خبر داد.

این کیف پول تلفن همراه با بیش از 6000 دستگاه خودپرداز بیت کوین و دستگاه های ارز دیجیتال (DCM) که در سراسر ایالات متحده و برزیل کار می‌کنند، ارتباط برقرار می‌کند. مشتریان می‌توانند سکه‌ها را ارسال یا مبادله کنند، روند فروش با پول نقد را که در کوین کلود DCM تکمیل می‌شود، آغاز کنند و تاریخچه تراکنش‌های دقیقی را دریافت کنند.

بیت کوین و بیش از 40 ارز دیجیتال دیگر از طریق کوین کلود DCM ها از جمله اتریوم، شیبا اینو، بیت کوین کش، لایت کوین، دوج کوین و انواع استیبل کوین ها و توکن های دیفای در دسترس هستند. همانطور که گزارش شده است، ارزهای رمزنگاری شده از جمله کاردانو، نانو، سوشی سواپ، الگورند، پالیگان، شبکه اومیگو و ایپ کوین به تازگی اضافه شده اند.

در ماه ژوئن، کوین کلود اعلام کرد که با مارکت کاردناس ، یکی از بزرگ‌ترین زنجیره‌های خواربار فروشی اسپانیایی، با 59 فروشگاه در سه ایالت، از جمله کالیفرنیا، آریزونا و نوادا، همکاری می‌کند.

این مشارکت به مشتریان مارکت کاردناس دسترسی به DCM های کوین کلود را برای خرید و فروش بیت کوین، اتریوم و سایر دارایی های رمزنگاری با پول نقد فراهم می کند.

رونق بازار رمزارز

بازار ارزهای دیجیتال در زمان انتشار بالاتر معامله می‌شد، تا حدی به این دلیل که معامله‌گران انتظارات خود را برای افزایش 100 واحدی (1 درصدی) در هزینه‌های استقراض توسط فدرال رزرو کاهش دادند.

در زمان نگارش این مقاله، AAVE، یونی سواپ و دیگر توکن‌های برجسته DeFi پیشتاز بودند و از رهبران بازار بیت‌کوین و اتریوم پیشی گرفتند و تنها در 24 ساعت ادعای افزایش دو رقمی داشتند.

در زمان انتشار، سود 24 ساعته بیت کوین و اتریوم به ترتیب 5.53 درصد و 13 درصد بود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا