اخبار

هیوسانگ توانایی خرید بیت کوین از طریق 175000دستگاه خودپرداز در ایالات متحده را معرفی کرد

هیوسانگ آمریکا ارائه دهنده ATM خدمات ارزهای دیجیتال را به 175000 دستگاه خودپرداز و AppStore اضافه می کند.

اکنون می توان بیت کوین را در بیش از 175000 دستگاه خودپرداز خریداری کرد زیرا هیوسانگ آمریکا خدمات ارزهای دیجیتال را به فروشگاه برنامه های آینده خود اضافه می کند. بزرگترین سازنده دستگاه های خودپرداز در ایالات متحده با دیجیتالمینت، ارائه دهنده پیشرو در نقطه فروش بیت کوین (POS) در این زمینه همکاری کرده است.

دیجیتالمینت به مشتریان این امکان را می دهد که ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و لایت کوین را فوراً در محل های خودپرداز و عابر بانک در سراسر ایالات متحده خریداری کنند. خرده فروشان همچنین می توانند بیت کوین را از طریق سیستم نقطه فروش خود با ادغام یک API نرم افزاری بفروشند.

دان وایپر، مدیر عملیات دیجیتالمینت، اظهار داشت: ما مشتاقانه منتظر همکاری با هیوسانگ آمریکا برای دسترسی آسان و ایمن به خدمات ارزهای دیجیتال برای 175000 دستگاه خودپرداز مستقر در ایالات متحده و فراتر از آن هستیم.

با قابلیت افزوده شده، هر دستگاه یا خودپرداز هیوسانگ آمریکا ممکن است ناگهان به یک دستگاه تمام کارکرد تبدیل شود و دنیای جدیدی از تراکنش‌ها مانند پرداخت صورت‌حساب، نقدینگی چک، سپرده‌های نقدی، خرید POS و خرید ارزهای دیجیتال را باز کند.

هیوسانگ آمریکا، بخش آمریکای شمالی هیوسانگ Inc، یک شرکت کره جنوبی، همچنان تنها تولید کننده و ارائه دهنده دستگاه های خودپرداز و TCR (بازیافت پول نقد) در منطقه است.

هتلی، خرده‌فروش جهانی پوشاک، اکنون ارزهای دیجیتال، دوج کوین، ریپل را می‌پذیرد

خرده‌فروش بین‌المللی پوشاک هتلی اکنون بیت کوین، دوج کوین و ریپل را به عنوان پرداخت می‌پذیرد. این به دنبال مشارکت آن با Nuvei است.

خرده‌فروش مستقر در مونترال با Nuvei شریک می‌شود تا پردازش پرداخت تجارت الکترونیک (B2B) و تجارت الکترونیکی برای خرده‌فروشان عمده در کانادا و ایالات متحده و همچنین الزامات پردازش پرداخت برای فروش آنلاین در اروپا را مدیریت کند. Nuvei همچنین پرداخت های کارت خود را در فروشگاه در بیش از 40 فروشگاه خرده فروشی در آمریکای شمالی انجام خواهد داد.

Nuvei به بازرگانان خود اجازه می دهد تا با استفاده از انواع ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین، کاردانو، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، نئو، ریپل، دوج کوین، ردکوین، بیت کوین گولد، USDT و چندین دارایی دیگر، پرداخت ها را در 200 کشور جهان ارسال و دریافت کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا