اخبار

رتبه بندی مارکت دوج کوین توسط استیبل کوین DAI به چالش کشیده شده است

DAI با ارزش بازار 6.92 میلیارد دلار در رتبه یازدهم پس از دوج کوین قرار دارد.

دوج کوین و استیبل کوین DAI به تدریج در رتبه بندی ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده جای می گیرند. دوج کوین جایگاه خود را به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار 8.16 میلیارد دلار حفظ کرده است، در حالی که DAI با ارزش بازار 6.92 میلیارد دلار در رتبه یازدهم قرار دارد.

منبع: CoinMarketCap

بزرگترین استیبل کوین غیرمتمرکز بار دیگر دای است که ابتدا در سال 2017 ظاهر شد. DAI توسط MakerDAO، یک سازمان مستقل غیرمتمرکز که سپرده های کاربران بیت کوین رپد (wBTC)، اتر (ETH) و تقریبا 30 ارز دیجیتال دیگر را برای استیبل کوین DAI معامله می کند، تامین می شود.

پس از سقوط TerraUSD (UST) در ماه مه و دمای اخیراً مشکل‌ساز، DAI MakerDAO در بحبوحه مشکلات اخیر بازار کریپتو مورد توجه قرار گرفته است.

از ابتدای ماه جولای، پلتفرم وام دهنده ارزهای دیجیتال سلسیوس بخش قابل توجهی از وام معوق خود را به پروتکل میکر (MKR) پس داده است، که نشان می دهد در میان شایعات احتمالی ورشکستگی، تمام تلاش خود را برای جلوگیری از سقوط کامل انجام می دهد.

داده‌های DeFi Explorer نشان می‌دهد که از اول جولای، سلسیوس 142.8 میلیون دلار استیبل کوین دای (DAI) را از طریق چهار تراکنش مختلف بازپرداخت کرده است. وام دهنده ارز دیجیتال هنوز 82 میلیون دلار بدهی معوق به میکر دارد.

علیرغم چالشی که توسط DAI ایجاد شده است، دوج کوین جایگاه بزرگترین ارز رمزنگاری میم را از نظر ارزش بازار حفظ کرده است زیرا به طور قابل توجهی از ارزش بازار شیبا اینو 5.7 میلیارد دلاری جلوتر است.

با توجه به نشانه های Coin98، معامله گران دوج کوین را به ارزش حدود 273 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته مبادله کردند.

طبق آمار WhaleStats ، دوج کوین اکنون در بین 10 توکن برتر خریداری شده در بین 500 نهنگ بزرگ BSC در 24 ساعت گذشته قرار دارد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا