اخبار

با وجود سقوط FTX، سرمایه گذاران نهادی همچنان به ارزهای دیجیتال توجه دارند

داده های ارسال شده توسط صرافی بیت استمپ نشان می دهد که ثبت نام های سازمانی در پلت فرم معاملاتی در ماه نوامبر 57 درصد افزایش یافته است.

اثرات منفی ناشی از شکست FTX فضای کریپتو را در وضعیت نامطلوبی قرار داده است. با این حال، سرمایه گذاران نهادی حتی در اوج بحث FTX به علاقه خود به صنعت ادامه دادند.

با توجه به صرافی ارز دیجیتال بیت استمپ، در مقایسه با داده‌های آن‌ها در ماه اکتبر، ثبت‌نام‌های سازمانی در پلتفرم معاملات دارایی دیجیتالی آن در ماه نوامبر، زمانی که موضوع سقوط FTX در سرفصل‌های اخبار مکرر بود، 57 درصد افزایش یافته است. این صرافی همچنین به کوین تلگراف گفت که کل درآمد آن در مدت مشابه 45 درصد افزایش یافته است، درآمد حاصل از موسسات 34 درصد و از خرده فروشان تا 72 درصد افزایش یافته است.

این صرافی همچنین تاکید کرد که در مقایسه با اکتبر، کاربران فعال خرده‌فروشی جهانی در ماه نوامبر نیز 43 درصد افزایش یافته و کاربران مستقر در ایالات متحده 18 درصد افزایش یافته‌اند. این نشان می دهد که حتی با وجود FTX که یک موضوع داغ در این فضا است، سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال بیشتری به طور فعال در صرافی معامله می کردند.

ویلی وو، تحلیلگر زنجیره ای نیز در مورد این موضوع که سرمایه گذاران مالی سنتی به این فضا چشم دوخته اند، اظهار نظر کرد. وو در توییتی استدلال کرد که در حالی که به نظر می رسد سقوط FTX صنعت را به عقب برانداخت، تخصیص دهندگان سرمایه مالی سنتی به وضعیت به عنوان فرصتی برای ورود نگاه می کنند. او می‌نویسد: «آنها می‌بینند که بیت‌کوین و کریپتو اینجا باقی مانده‌اند و اکنون از خطر خارج شده‌اند.

در 6 دسامبر، شرکت خدمات مالی گلدمن ساکس قصد خود را برای خرید یا سرمایه گذاری در شرکت های رمزنگاری اعلام کرد. متیو مک درموت، مدیر اجرایی گلدمن ساکس، اخیراً اشاره کرد که این شرکت در حال حاضر در حال انجام بررسی های لازم است و در حالی که ارزش گذاری ها پایین است، فرصت هایی را می بیند. مدیر اجرایی همچنین خاطرنشان کرد که در حالی که FTX به یک نمونه برجسته در صنعت تبدیل شد، فناوری زیربنایی در پشت فضا همچنان به عملکرد خود ادامه می دهد.

در همین حال، بانک SEBA قصد دارد از طریق مشارکت با گروه HashKey، پذیرش سازمانی را تسریع بخشد. در 5 دسامبر، این شرکت اعلام کرد که با HashKey برای تسریع پذیرش دارایی های دیجیتال در موسسات هنگ کنگ و سوئیس همکاری خواهد کرد.

در 4 نوامبر، نظرسنجی منتشر شده توسط Fidelity Digital Assets نشان داد که چرا موسسات در سال 2022 رمزنگاری را انباشته می کنند. در مصاحبه قبلی با کوین تلگراف، کریس کویپر، رئیس بخش تحقیقات فیدلیتی، اشاره کرد که موسساتی که دارای رمزنگاری هستند افزایش یافته است. 78 درصد از پاسخ دهندگان قصد دارند در آینده وارد این فضا شوند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا