اخبار ارزهای دیجیتال

بانک استاندارد چارترد نزول بیت کوین “غافلگیر کننده” را پس از سقوط FTX پیش بینی می کند

بانک چندملیتی Standard Chartered با توجه به اینکه اکوسیستم ارزهای دیجیتال از سقوط FTX عبور می کند، بالقوه نزولی برای بیت کوین در سال 2023 در نظر گرفته است.

طبق گفته رئیس و استراتژیست ارشد تحقیقات جهانی استاندارد Chartered، ارزش بیت کوین در سال 2023 به 5000 دلار کاهش می یابد.

همانطور که در ابتدا توسط بلومبرگ گزارش شد، یادداشتی که اریک رابرتسن، استراتژیست ارشد این بانک چندملیتی در 4 دسامبر برای سرمایه گذاران منتشر کرد، کاهش احتمالی ارزش بیت کوین را با افزایش طلای فیزیکی مرتبط ارزیابی کرد.

رابرتسن سناریوهای آینده نگری را برای سال 2023 ترسیم کرد که می تواند شاهد تغییر نرخ بهره ناشی از افزایش در سال 2022، ورشکستگی بیشتر بخش ارزهای دیجیتال و احساسات منفی نسبت به بازار باشد.

این می تواند شامل نزولی بیشتر بیت کوین در سال آینده باشد، با کاهش 70 درصدی نسبت به ارزش فعلی آن در بازار در حالی که طلا می تواند تا 30 درصد صعودی داشته باشد و به 2250 دلار در هر اونس برسد.

ماه های پایانی سال 2022 برای اکوسیستم گسترده تر ارزهای دیجیتال پرفراز و نشیب بوده است. فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال سام بنکمن-فرید و صندوق تامینی آلامدا ریسرچ موجی از شوک را در سالی که قبلاً سال سختی بود به صنعت وارد کرد.

روند ورشکستگی FTX قبلاً منجر به آسیب های جانبی شده است و وام دهنده ارزهای دیجیتال بلاک فای راه خود را دنبال می کند تا حدی به دلیل “قرار گرفتن قابل توجه” با FTX و آلامدا و تعهداتی که شرکت های منحل شده با سابق داشتند.

در همین حال، طرفداران ارزهای دیجیتال چشم اندازهای متضادی را برای فضا در سال 2023 ارائه کرده‌اند. تیم دراپر، سرمایه‌گذار مشهور و سرمایه‌گذار بلاک چین ، از رسیدن بیت کوین به 250,000 دلار در سال آینده خبر داد و بر این باور بود که شکست FTX منجر به تمرکززدایی بیشتر، افزایش پذیرش BTC و پذیرش BTC خواهد شد. کاربران

همانطور که کوین تلگراف قبلاً در اواخر نوامبر گزارش داده بود، هنریک زبرگ، تحلیلگر کلان بازار نیز افزایش احتمالی در ارزش بیت کوین را در کنار سایر دارایی های ریسک بیش از سد 100000 دلاری بیان کرد.

مارک یوسکو، مدیر صندوق تامینی، همچنین شروع بالقوه روند صعودی بزرگ بعدی بیت کوین در سه ماهه دوم سال 2023 را تبلیغ کرد زیرا اکوسیستم شروع به انباشت بیت کوین در انتظار رویداد نصف شدن پاداش بعدی می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا