اخبار

آیا سرمایه گذار افسانه ای آقای جیم راجرز ارزهای دیجیتال را می خرد؟

جیم راجرز معتقد است که بیت کوین برای تجارت مناسب است، اما در نهایت به عنوان ارز شکست خواهد خورد.

جیم راجرز، سرمایه‌گذار آمریکایی اخیراً در مصاحبه‌ای گفت که حاضر نیست ارزهای دیجیتال را بدون توجه به قیمت‌هایی که ممکن است در آینده معامله کنند، بخرد. او گفت: نه، پاسخ منفی است.

با این حال، راجرز ظاهراً در را برای چنین سرمایه گذاری باز گذاشته است. او ادعا می کند که اگر اتحادیه اروپا بیت کوین را به عنوان ارز رسمی خود بپذیرد، خرید بیت کوین را در نظر خواهد گرفت. او می خواهد که این ارز دیجیتال توسط دولت ها حمایت شود.

در حالی که راجرز ادعا می کند که بیت کوین برای حدس و گمان “شگفت انگیز” است، او معتقد است که در نهایت به عنوان یک ارز شکست خواهد خورد. او پیش بینی می کند که دولت ها انحصار پول خود را از دست نخواهند داد. با چنین نظراتی، سرمایه گذار نظرات میلیاردر ری دالیو را تکرار کرده است.

در مصاحبه ای در ماه مه، راجرز گفت که از تصمیم خود برای انتقال بیت کوین زمانی که یک دهه پیش تنها با دلار معامله می شد، پشیمان است. برخی تصور می‌کردند که یکی از بنیان‌گذاران مدیریت صندوق سوروس دچار تغییراتی شده است. با این حال، راجرز در مصاحبه اخیر خود به صراحت اعلام کرد که به شدت نسبت به بیت کوین شک دارد.

قبل از آن، او ادعا می کرد که بیت کوین فقط یک ابزار برای قمار است، نه پول واقعی.

در سال 2020، او پیش‌بینی کرد که قیمت برترین ارز دیجیتال در نهایت به صفر خواهد رسید، زیرا دولت‌های سراسر جهان به آن اجازه نمی‌دهند که زنده بماند.

راجرز تنها سرمایه گذار برجسته ای نیست که تمایلی به داشتن بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال ندارد. در اوایل سال جاری، وارن بافت ، مدیرعامل برکشایر هاتاوی گفت که تمام بیت کوین موجود در گردش را با قیمتی کمتر از 25 دلار خریداری نخواهد کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا