اخبار

پس از گزارش درآمد، کاردانو و XRP ارزش کل بازار کوین بیس را شکست دادند

یکی از بزرگترین شرکت های رمزنگاری در جهان در حال حاضر کوچکتر از کاردانو یا XRP است.

پس از افشای عملکرد شرکت در سه ماهه اول سال 2022، سهام کوین بیس به شدت کاهش یافت زیرا 430 میلیون دلار زیان خالص در این سه ماهه گزارش کرد. با کاهش بیش از 12 درصدی قیمت سهام این شرکت در چند ساعت گذشته، ارزش بازار یکی از بزرگترین صرافی‌های جهان اکنون توسط پروژه‌هایی مانند کاردانو شکست خورده است.

با توجه به CoinMarketCap، ارزش کل بازار کاردانو (ADA) اکنون در حدود 20.8 میلیارد دلار است، زیرا سرمایه Coinbase اکنون به 19 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که تنها یک هفته پیش نزدیک به 40 میلیارد دلار بود.

منبع: TradingView

کاردانو تنها ارز دیجیتالی نیست که یکی از بزرگترین پلتفرم‌های تجارت ارزهای دیجیتال در جهان را شکست می‌دهد، زیرا ارزش بازار ۲۴ میلیارد دلاری XRP از Coinbase نیز فراتر رفته است.

طبق نامه این شرکت به سرمایه گذاران، سه ماهه اول سال جدید به طور مستقیم از سال 2021 روند قیمت های ارزهای دیجیتال پایین و نوسانات بالا را به ارث برد. به دلیل افزایش خطرات در بازار و بدتر شدن شرایط بازار، کاربران بیشتری مجبور شدند فضا را برای بهتر شدن ترک کنند. بارها، که بر عملکرد شرکت در سه ماهه اول تأثیر گذاشت.

نوسانات بالا در بازار ارزهای دیجیتال و عملکرد ضعیف اکثر دارایی های دیجیتال در بازار باعث کاهش حجم معاملات از 547 میلیارد دلار به 309 میلیارد دلار در این دوره شد.

کوین بیس اضافه کرد که شرایط فعلی بازار موقتی است و این شرکت همچنان به رشد بازار ارز دیجیتال و توسعه بیشتر صنعت اعتقاد دارد.

اما علیرغم ایده آل گرایی شرکت، به نظر نمی رسد سهام کوین بیس همان نگرش سرمایه گذاران را در چشم انداز میان مدت و کوتاه مدت منعکس کند. در 90 روز گذشته، کوین 72 درصد از ارزش خود را از دست داده است و اکنون با قیمت 72 دلار و ATH در 370 دلار معامله می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا