اخبار

اکنون می توان ADA را از طریق کارت بانکی در بزرگترین بازار NFT کاردانو خریداری کرد

بزرگترین بازار NFT کاردانو فرصتی را برای خرید ADA از طریق کارت بانکی و ApplePay به ارمغان می آورد.

بزرگترین بازار NFT کاردانو، فروشگاه JPG، از ادغام سرویس پرداخت MoonPay در پلتفرم خود خبر داد. با راه حل جدید، کاربران می توانند به طور مستقیم با استفاده از کارت های بانکی خود و همچنین ApplePay یا GooglePay، توکن های ADA را خریداری کنند. بنابراین، سرمایه گذاران می توانند NFT های ایجاد شده در شبکه کاردانو را در فروشگاه JPG بدون خروج از بازار خریداری کنند.

در همان زمان، فروشگاه JPG مشخص می کند که خرید ADA از طریق MoonPay فقط برای مناطق خاصی در دسترس است و به ویژه، بیشتر برای کاربر از ایالات متحده طراحی شده است. MoonPay خود به یک رویه KYC نیاز دارد و بهتر است هنگام استفاده از سرویس از کارت نقدی استفاده کنید.

کاردانو NFT یا CNFT

از زمان راه‌اندازی قراردادهای هوشمند مبتنی بر کاردانو در سپتامبر 2021، کاردانو NFT یا CNFT‌ها توانسته‌اند سهم خود را از این بخش در حال رشد سریع و بسیار محبوب بازار ارزهای دیجیتال به خود اختصاص دهند. می توان استدلال کرد که کاردانو (ADA) در حال حاضر یکی از سه اکوسیستم است، همراه با اتریوم (ETH) و سولانا (SOL)، با انتشار مداوم پروژه های NFT.

NFT ها در کاردانو به ویژه در بین ستاره های هیپ هاپ محبوب هستند. به عنوان مثال، اخیرا، سولجا بوی خواننده رپ از کجا می تواند CNFT بخرد، گفت که آنها بسیار “تند” به نظر می رسند. سپس در 5 آوریل، پس از انتشار مجموعه CNFT “کلی نیشن” با حمایت اسنوپ داگ و پسرش چمپ مدیچی ، بنیانگذار کاردانو، چارلز هاسکینسون با خواننده رپ لانگ بیچ ملاقات کرد تا در مورد پروژه های مشترک بحث کنند.

با توجه به محبوبیت روزافزون NFT های کاردانو و این واقعیت که شما فقط می توانید آنها را برای ADA از طریق کیف پول هایی که از CNFT پشتیبانی می کنند خریداری کنید، امکان خرید ADA با کارت های بانکی به طور مستقیم در بازار یک راه حل عالی و یک ویژگی بسیار راحت و مفید است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا