اخبار

وام کاردانو به وسیله NFT اکنون از طریق پل NFT-DeFi برای همه در دسترس است

اکنون می توانید توکن های غیر قابل تعویض خود را با استفاده از NFTها به عنوان وثیقه وام ADA نقد کنید.

در حالی که صنعت DeFi در زنجیره‌هایی مانند سولانا و اتریوم ممکن است افسرده‌کننده به نظر برسد، توسعه‌دهندگان کاردانو بیش از حد خوشحال هستند که در جایگاه پاکسازی شده شرکت کنند و راه‌حل‌های خود را ارائه دهند. یکی از این پروژه ها وام هایی را ارائه می دهد که توسط NFtهای کاردانو پشتیبانی می شوند.

کاربران در حال حاضر با قرض دادن ADA به هر کسی که مایل است از دارایی های NFT خود به عنوان وثیقه از طریق قراردادهای هوشمند استفاده کند، از پتانسیل کامل این پلت فرم استفاده می کنند. قطعات NFT مانند Clay Nation را می توان برای حمایت از هر نوع وام استفاده کرد.

وام های دارای پشتوانه NFT یک ویژگی منحصر به فرد ارائه شده در کاردانو نیست. پیش از این، پلتفرم های متعددی در اتریوم و بلاک چین سولانا خدمات مشابهی را ارائه می کردند. در دوران پررونق بازار NFT، استفاده از غیرقابل تعویض به عنوان وثیقه وام یکی از ماهرترین راه‌ها برای افزایش نقدینگی بود که به جمع‌آوران اجازه می‌داد تا ارزش سرمایه‌گذاری خود را بدون فروش آن باز کنند.

اکوسیستم کاردانو در حال شکوفا شدن است

انواع نسخه‌های جدید، به‌روزرسانی‌های مداوم و عملکرد پایدار عوامل اصلی هستند که صدها توسعه‌دهنده از زنجیره‌های بلوکی مانند اتریوم و سولانا را جذب می‌کنند تا به کاردانو بپیوندند و شروع به توسعه برنامه‌های جدید کنند که باید ارزش شبکه را بالا ببرد.

یکی از جدیدترین به‌روزرسانی‌های شبکه – هاردفورک واسیل – مخل‌ترین به‌روزرسانی شبکه از زمان اجرای اسکریپت پلوتوس خواهد بود.

واسیل CIP (پیشنهادهای بهبود کاردانو) متعددی را زنده خواهد کرد که قابلیت استفاده از شبکه را افزایش داده و عملکرد آن را بهبود می بخشد. علاوه بر این، توسعه دهندگان قادر خواهند بود با عملکردهای جدیدی کار کنند که به آنها امکان می دهد راه حل های پیچیده تری برای هر نوع کاربری بسازند.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا