اخبار

دو کوان به دنبال رد اتهامات SEC است زیرا کره جنوبی LUNA را غیرامنیتی می داند

دادگاه منطقه ای کره جنوبی اخیرا اتهامات نقض امنیتی علیه هیون سونگ شین، بنیانگذار Terra را رد کرد و LUNA را طبق قانون بازار سرمایه کره غیرامنیتی دانست.

اسناد دادگاه تشکیل شده است که نشان می دهد دو کوان، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Terraform Labs، درخواست رد اتهامات وارد شده به او توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) را کرده است.

در درخواستی که در روز جمعه، 21 آوریل برای رد اتهامات SEC ارائه شد، دو کوان استدلال کرد که ادعاهای SEC نامعتبر است، و مخالف موضع آژانس مبنی بر اینکه توکن هایی از جمله MIR، LUNA و UST اوراق بهادار هستند، مخالفت کرد.

علاوه بر این، وکیل دو کوان گفت که آژانس فاقد صلاحیت مناسب برای طرح اتهام علیه آزمایشگاه‌های دو کوان و Terraform است، زیرا توکن‌ها و پروژه‌های Terra «جهان را هدف قرار می‌دهند» و به طور خاص سرمایه‌گذاران آمریکایی را هدف قرار نمی‌دهند.

دادگاه منطقه ای کره جنوبی اخیراً sاتهامات نقض امنیت علیه یکی از بنیانگذاران Terraform Labs، هیون سونگ شین، که LUNA را طبق قانون بازار سرمایه کره غیرامنیتی می‌داند. این حکم حرکت کوون را فقط در ارتباط با LUNA درست می کند.

با این حال، در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از اینکه دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول 10 نفر را که در سقوط اکوسیستم استیبل کوین Terra متهم بودند، کیفرخواست صادر کرد، گزارش دادستان Signum را به عنوان حساب بانکی سوئیس شناسایی کرد که کوون بیش از 10000 بیت کوین (BTC) را از پلتفرم Terra منتقل کرده است. و Luna Foundation Guard به یک کیف پول سرد تبدیل شد و سپس به فیات تبدیل شد.

واحد تحقیقات مشترک جرایم مالی و اوراق بهادار دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول، به ریاست دن سونگ هان، اعلام کرد که بیت کوین متعلق به گارد بنیاد لونا را زیر نظر دارند و مبلغ انتقالی که با شکایت SEC مطابقت دارد، تقریباً 100 دلار است.

دادستان تصریح کرد که 100 میلیون دلار صرفاً در حساب Signum نگهداری نشده و در نقاط مختلف پراکنده شده است. تأیید شد که بخشی از وجوه به حساب شرکت حقوقی کیم و چانگ برای پوشش هزینه‌های قانونی واریز شده است، در حالی که مابقی بالغ بر میلیاردها وون بوده است.

اقدامات SEC علیه دو کوان و شرکتی که او یکی از بنیانگذاران آن بود، مانع از دستگیری او در مونته نگرو شد ، جایی که او در حال حاضر با استرداد مواجه است. مقامات کره جنوبی حکم بازداشت کوون را در ماه سپتامبر صادر کردند و دادستان های فدرال ایالات متحده اندکی پس از دستگیری او یک ماه پیش، از اتهامات جنایی علیه او پرده برداری کردند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا