اخبار

بازارهای کریپتو شاهد سیل میمکوین های ملکه الیزابت و NFT هستند

لیست بلندبالایی از توکن‌های جدید با نام‌های بد سلیقه مانند ملکه الیزابت اینو، نجات ملکه، کوئین، کوئین‌دوج، پل لندن داون و ریپ ملکه الیزابت وجود دارد.

کریپتو دژن‌ها پس از درگذشت ملکه الیزابت دوم زمان را تلف نکرده‌اند و بازار کریپتو را با بیش از 40 توکن جدید میم مرتبط با ملکه و صدها توکن غیرقابل تعویض جدید (NFT) در همین راستا پر کرده‌اند.

توکن‌های جدیدی که در 24 ساعت گذشته در صرافی‌های غیرمتمرکز در زنجیره هوشمند BNB و اتریوم راه‌اندازی شده‌اند شامل نام‌هایی مانند ملکه الیزابت اینو، نجات ملکه، کوئین، کوئین‌دوج، پل لندن داون و ریپ ملکه الیزابت هستند.

طبق داده‌های Dex Screener، توکن ملکه الیزابت اینو در پنکیک سواپ مبتنی بر BSC از آن زمان بیشترین افزایش ارزش قیمت را در 24 ساعت گذشته داشته است، با پمپ چشمگیر 28506٪ به 0.00008000 دلار در زمان نگارش.

نمودار ملکه الیزابت اینو: Dex Screener

با این حال، حجم معاملات 24 ساعته آن به ارزش 391000 دلار در مقایسه با توکن الیزابت کمرنگ است، اما در کمتر از 12 ساعت حجم مبادلاتی به ارزش 2.7 میلیون دلار داشته است. این دارایی همچنین دارای یک پمپ شهاب‌سنگ 8442 درصدی است که به 0.059931 دلار رسیده است.

شایان ذکر است که ملکه الیزابت اینو و الیزابت فقط 17000 دلار و 204000 دلار نقدینگی در پشت خود دارند که نشان دهنده فقدان پشتوانه جدی و پتانسیل برای پامپ و دامپ کوتاه مدت است، شبیه به توکن بدنام Squid Games که از کار افتاد و سوخت. در اکتبر سال گذشته

جامعه 135000 نفری قدرتمند رمزارز r/Buttcoin البته به این موضوع توجه کرده است، و کاربر woliphirl به شوخی گفت که آنها «احساس صعودی می‌کنند که بریتانیا توکن بزرگداشت ملکه الیزابت دوم را در هفته‌های آتی به‌عنوان پول ملی خود اتخاذ خواهد کرد».

این در پاسخ به یک عکس نمایشگر از یک پست در جامعه r/cryptocurrency بود که در مورد اینکه چقدر این برای کل صنعت کریپتو شرم آور به نظر می رسد، اظهار نظر می کرد.

میم کوین ملکه الیزابت: Reddit

در بازار NFT OpenSea ، پروژه RIP ملکه الیزابت نیز چند ساعت پس از درگذشت ملکه بوجود آمد.

520 NFT در این مجموعه وجود دارد که هر توکن دارای بازخوانی های هنری ملکه با ته رنگ های شوم است. به نظر می رسد که کلکسیونرها هنوز از این پروژه عقب نمانده اند، زیرا این پروژه فقط 0.06 اتر (ETH) حجم فروش به ارزش تقریباً 101 دلار تولید کرده است.

به نظر می رسد میزان NFT های موجود در مجموعه نشان می دهد که خالق پروژه منتظر لحظه مناسب برای راه اندازی مجموعه بوده است.

ملکه الیزابت دوم در سن 96 سالگی درگذشت و طولانی ترین پادشاه یک کشور مستقل با 70 سال و 214 روز ریاست در انگلستان بود. او حمایت شدیدی از شهروندان انگلیسی دریافت کرد و در دوره‌هایی از سلطنتش، در مقاطعی از زمان‌های سلطنتش، نرخ تأیید سلطنت را در حدود 90 درصد داشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا