صرافی ارز دیجیتال و اکسچنج

صرافی پنکیک سواپ چیست؟ معرفی کامل صرافی غیر متمرکز PancakeSwap

آموزش کامل صرافی پنکیک سواپ

صرافی پنکیک سواپ (PancakeSwap) یک صرافی غیرمتمرکز نسبتاً جدید (DEX) است که در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) ایجاد شده است. سازنده بازار خودکار (AMM) چندین روش ابتکاری برای ایجاد جریان درآمد از ارزهای رمزپایه شده خود به کاربران ارائه می دهد. در بررسی زیر ، جزئیات بیشتری در مورد اینکه چه چیزی در صرافی پنکیک سواپ کار می کند و اینکه چگونه ممکن است خودتان بتوانید از آن بهره مند شوید ، توضیح خواهیم داد.

سایت رسمی پنکیک سواپ

صرافی پنکیک سواپ چیست؟

صرافی پنکیک سواپ در 20 سپتامبر سال 2020 راه اندازی شد و یک DEX در BSC است که از استخرهای نقدینگی غیرمجاز استفاده می کند و به طور کامل توسط الگوریتم ها خودکار عمل می کنند. این استفاده از الگوریتم ها برای اجرای استخرها ، پنکیک را به یک تولید کننده خودکار بازار تبدیل می کند.

چرا نام این صرافی PancakeSwap نامگذاری شده است؟ این به سادگی از روند مالی غیرمتمرکز پیروی می کند که از نشانه های غذایی استفاده می کند. ابتدا سوشی سواپ ، سپس بکری سواپ وجود داشت ، و اکنون پنکیک سواپ وجود دارد. بسیاری از پروژه ها و نشانه های دیگر با موضوع غذا نیز در فضای DeFi وجود دارد.

در مورد صرافی پنکیک سواپ ، آنها از توکن CAKE با نام دلپذیر استفاده می کنند ، که یک توکن BEP-20 در BSC است و از استخرهای SYRUP به همان نام خوشمزه استفاده می کنند. صرافی پنکیک سواپ از معاملات سریع و هزینه کمتری نسبت به پروژه های DeFi ساخته شده بر روی Ethereum برخوردار است. از آنجا که پلت فرم شماره یک AMM در BSC پنکیک را می توان در همان لیگ AMM مستقر در ERC-20 مانند SushiSwap و Uniswap در نظر گرفت.

اگر هنوز از AMM استفاده نکرده اید ، مبادلاتی است که به کاربران امکان می دهد دارایی های دیجیتال خود را با مجموعه نقدینگی معامله کنند و بازدهی را جمع کنند. این بیشتر شبیه سهام حامل سود یا اوراق قرضه است تا یک صرافی سنتی که در آن یک کتاب سفارش با خریداران و فروشندگان مطابقت داشته باشد و سود تنها با فروش دارایی های شما بدست آید. در AMM یک کاربر دارایی های دیجیتالی خود را به مجموعه نقدینگی وام می دهد و در ازای آن نشانه نقدینگی دریافت می کند که می تواند برای به دست آوردن دارایی های دیجیتال بیشتر سهام آن را به دست آورد.

در صرافی پنکیک سواپ چه کاری می توانید انجام دهید؟

همانطور که ممکن است بر اساس توضیحات بالا حدس بزنید ، صرافی پنکیک سواپ به کاربران امکان تبادل نشانه های BEP-20 را می دهد. همچنین به آنها این امکان را می دهد تا از ارزهای رمزپایه خود برای تأمین نقدینگی استخرهای مبادله ای استفاده کنند و در نتیجه رمزهای اضافی کسب کنند. همچنین می توان در پنکیک سواپ توکن در اختیار گرفت و از آن روش نشانه های بیشتری کسب کرد.

صرافی پنکیک سواپ همه موارد زیر را امکان پذیر می کند:

 • تبادل توکن های BEP20
 • نقدینگی را در این صرافی تأمین کنید و کارمزد کسب کنید
 • برای به دست آوردن رمز CAKE ، نشانه های LP (تأمین کننده نقدینگی) خود را به اشتراک بگذارید
 • کیک استیک برای بدست آوردن کیک بیشتر
 • Stake CAKE برای به دست آوردن نشانه های پروژه های دیگر

مزایای صرافی پنکیک سواپ

برخی از مزایای بارز در صرافی پنکیک سواپ وجود دارد ، و پس از آن مزایای پشت صحنه وجود دارد که چندان شناخته شده نیستند ، اما برای آن اهمیت کمتری ندارند.

بیایید این مزایا را بررسی کنیم:

توکن های بیشتری کسب کنید

صرافی پنکیک سواپ ، مانند بسیاری از DEX ها ، رمز اصلی خود را دارد که CAKE نام دارد. کاربران می توانند برای بدست آوردن نشانه های CAKE بیشتر یا حتی نشانه های دیگر پروژه های ساخته شده در زنجیره هوشمند بایننس مانند DODO ، UST (Terra USD) یا LINA (Linear Finance) ، CAKE را در معرض استیک قرار دهند یا از آن در استخرهای SYRUP پنکیک استفاده کنند. در حال حاضر 16 استخر ذکر شده است و تمام وقت بیشتر به آنها اضافه می شود.

کارمزد کم همراه با معاملات سریع

یکی از شکایات فزاینده در مورد پروژه های ساخته شده بر روی اتریوم ، هزینه های بالای و کندی معاملات از شبکه است. صرافی پنکیک سواپ از شبکه اتریوم استفاده نمی کند ، از شبکه BSC و نشانه های BEP-20 استفاده می کند. در نتیجه هزینه های پرداخت شده بسیار کمتر است ، به طور معمول از 0.04 تا 0.20 دلار متغیر است و معاملات به طور متوسط ​​کمتر از 5 ثانیه طول می کشد. این را با Ethereum مقایسه کنید ، جایی که هزینه های بیشتر از 2021 بیش از 20 دلار بوده و تأیید معاملات تا 5 دقیقه طول می کشد.

بدون نیاز به KYC

هر مبادله متمرکز که از آن مطلع هستیم ، الزامات لازم برای شناخت مشتری و مبارزه با پولشویی (KYC / AML) را دنبال می کند که حریم خصوصی کاربران را از بین می برد و آنها را ملزم به ارائه مستندات گسترده برای اثبات هویت خود می کند.

به عنوان مبادله غیرمتمرکز و تحت هیچ مقام نظارتی ، کاربران قادر به معامله با حریم خصوصی در صرافی پنکیک سواپ نیستند. هر کسی در هر جای دنیا قادر به تجارت صدها دارایی موجود در پنکیک با بیش از 600 میلیارد دلار نقدینگی است.

حسابرسی شده و ایمن

صرافی پنکیک سواپ زمان و هزینه دریافت حسابرسی را از شرکت امنیت سایبری CertiK سپری کرده است.

همچنین با CertiK ادغام شده است تا از تمام محافظت های زیر برخوردار باشد:

 • اوراکل امنیتی
 • سپر CertiK
 • ماشین مجازی CertiK

معامله در صرافی پنکیک سواپ

همانطور که تصور می کنید اکثر توکن های CAKE در صرافی پنکیک سواپ معامله می شوند. با این وجود سطح معامله مناسبی در نشانه های CAKE در بایننس وجود دارد و حتی می توانید آنها را مستقیماً در بایننس خریداری کنید و سپس آنها را به کیف پول منتقل کنید که از دارایی های CAKE و BEP-20 پشتیبانی می کند تا نشانه های CAKE خود را در صرافی پنکیک سواپ به استکینگ کردن منتقل کنید.

اگر حساب بایننس ندارید می توانید با کلیک بر روی این لینک به راحتی آموزش آن را مطالعه و حساب خود را باز کنید.

کارمزد های صرافی پنکیک

اگر با سایر AMM ها مانند Uniswap و Sushiswap آشنا باشید ، سیستمی را می شناسید که به موجب آن کاربران نقدینگی استخرها را تأمین می کنند و در ازای آن نشانه های LP (تأمین کننده نقدینگی) دریافت می کنند.

این نشانه های LP به دارندگان این حق را می دهد که بخشی از هزینه های معاملاتی تولید شده در سیستم عامل را دریافت کنند. هزینه معاملات در صرافی پنکیک سواپ 0.2٪ پایین است ، 0.17٪ به تأمین کنندگان نقدینگی و 0.03٪ باقیمانده به خزانه داری پنکیک پرداخت می شود ، جایی که برای پایین نگه داشتن عرضه سوختند.

کیف پول های پشتیبانی شده در صرافی پنکیک سواپ

صرافی پنکیک سواپ از تعدادی کیف پول معروف از جمله Trust Wallet ، TokenPocket ، WalletConnect ، MathWallet و MetaMask پشتیبانی می کند. در حالی که متامسک یک کیف پول ERC-20 است ، اما در صورت تنظیم صحیح ، می تواند دارایی های BEP-20 را نیز ذخیره کند. بایننس در اینجا دستورالعمل هایی را برای نحوه انجام این کار ارائه می دهد.

توزیع توکن کیک

توکن های CAKE را می توان به عنوان تأمین کننده نقدینگی و از طریق نشانه های CAKE خریداری یا کسب کرد. میزان انتشار فعلی برای نشانه های CAKE به شرح زیر است:

میزان انتشار

در صرافی پنکیک سواپ پاداش در هر بلوک – 40 کیک ، با این وجود 15 کیک در هر بلوک سوزانده می شود و باعث می شود پاداش موثر در هر بلوک 15 کیک باشد.

انتشار روزانه (بر اساس 30 کیلو بلاک در روز) – 1.2 میلیون کیک ، اما با سوختن 450،000 در روز ، انتشار موثر روزانه 750،000 کیک در روز است.

توزیع

 • کشاورزان – 60٪ پاداش هر بلوک (15 کیک)
 • دارندگان کیک – 40٪ جوایز هر بلوک (10 کیک)
 • کشاورزان روزانه – 450،000 کیک (بر اساس 30 کیلوگرم بلوک در روز)
 • دارندگان کیک روزانه – 300000 کیک (بر اساس 30 کیلوگرم بلوک در روز)

اقدامات تورمی اضافی در حال حاضر به شرح زیر وجود دارد:

 • 09٪ از کیک برداشت شده از مزارع به آدرس dev ارسال می شود و سپس سوزانده می شود
 • 10٪ از کیک خرج شده برای بلیط های قرعه کشی سوخته است
 • 100٪ کیک تولید شده در IFO سوزانده می شود
 • همه این نرخ ها از طریق پیشنهادات حکومتی در آینده تغییر می کنند. هر دارنده کیک می تواند با رأی دادن به پیشنهادهای موجود یا ایجاد پیشنهادات خود ، در صرافی پنکیک سواپ شرکت کند.

استفاده از صرافی پنکیک سواپ

استفاده از صرافی پنکیک سواپ دشوار نیست اگر بدانید که در هر بخش از سایت چه می گذرد. هنگامی که برای اولین بار به وب سایت مراجعه می کنید ، دستیابی به آنچه اتفاق می افتد دشوار است ، اما این به این دلیل است که بسیاری از ویژگی ها قفل می مانند تا زمانی که کیف پول را متصل کرده و قفل آن را باز نکنید.

پس از مراقبت ، تعداد زیادی اطلاعات اضافی را مشاهده می کنید که قبل از اتصال کیف پول قفل به سایت از دست رفته بودند. بازدههای مختلفی را که در مزرعه ها و استخرهای مختلف ارائه می شود مشاهده خواهید کرد و این فرصت را خواهید داشت که خود نقدینگی اضافه کرده و به سهام بپردازید.

استیک کردن Cake

به منظور استیکینگ کردن برخی از نشانه های CAKE ، ابتدا باید برخی از نشانه های CAKE را به همراه مقداری BNB خریداری کرده و هر دو را به کیف پول مورد حمایت صرافی پنکیک سواپ منتقل کنید. BNB می تواند برای پرداخت هزینه های معامله شما به آدرس BEP-20 BSC شما منتقل شود.

برای شروع قرار دادن کیک ابتدا باید کیف پول را به صرافی پنکیک سواپ وصل کنید. پس از انجام این کار ، می توانید به برگه “Pools” در سمت چپ سایت پنکیک بروید. این استخرهای در دسترس را به شما ارائه می دهد ، جایی که می توانید کیک خود را بچرخانید و کیک یا نشانه های BEP-20 بیشتری کسب کنید.

یکی از ویژگی های عالی هزینه های معاملاتی پایین است که از کار با BSC لذت خواهید برد ، به این معنی که مجبور نیستید برای انتقال ارزش تصمیم گیری در مورد ارزش پرداخت هزینه معامله ، هر یک از انتقال ها را حدس بزنید. در زنجیره هوشمند بایننس حتی به هزینه های ناچیز هر معامله فکر نخواهید کرد.

افزودن نقدینگی

اگر استفاده از AMM را تجربه کرده اید ، می دانید که این روش چگونه کار می کند. واقعاً دشوار نیست ، اما ما می دانیم که برخی افراد فقط به دلیل آشنا نبودن با روند کار ، مانع می شوند. بنابراین ، اولین قدم برای استفاده از صرافی پنکیک سواپ افزودن نقدینگی به صرافی ها است.

“Trade” را در نوار کناری سمت چپ پیدا کرده و روی آن کلیک کنید تا منو کشویی شود. سپس روی “نقدینگی” کلیک کنید و سپس “Add Liquidity” را کلیک کنید. در ادامه جفت توکن مورد نظر برای واریز نقدینگی را انتخاب می کنید. شما باید هر طرف جفت را انتخاب کنید و اگر یک جفت کاملاً جدید باشد ، نسبت توکن هایی که ارائه می دهید قیمت استخر را تعیین می کند. همچنین مهم است که قبل از شروع روند افزودن نقدینگی ، خطرات ناشی از ضرر ناگهانی را درک کنید.

فارمینگ

جادو از اینجا شروع می شود و من مطمئن هستم به همین دلیل است که بسیاری از شما که این مطالب را می خوانید به صرافی پنکیک سواپ علاقه مند هستید. بازدهی حاصل از فارمینگ ، چه در مقایسه با نرخ های بهره سنتی بانکی و چه غیر از آن ، به سادگی قابل توجه است.

بنابراین شما برخی از نشانه های LP مرحله قبل را دارید و اکنون وقت آن است که آنها را سهام گذاری کرده و برای خود کیک تهیه کنید. اولین کاری که باید انجام دهید حرکت به برگه “Farms” در نوار کناری سمت چپ است. در مرحله بعدی می خواهید گزینه ای را که با نشانه های LP شما مطابقت دارد انتخاب کنید.

خواهید دید که چندین روش برای کسب بازده در صرافی پنکیک سواپ وجود دارد. از اواخر فوریه 2021 ، 69 استخر نقدینگی مختلف وجود دارد که می توانید برای تأمین نقدینگی استخرها بازدهی از 23.52 to تا 378.19 AP را در نظر بگیرید و بازدهی کسب کنید.

هنگامی که نقدینگی استخرها را تأمین می کنید ، لازم است که علامت های انتقال به استخر را تأیید کنید. تأیید شما همان چیزی است که به قرارداد هوشمند اجازه می دهد توکن ها را از طرف شما پس بگیرد. هنگامی که کیف پول خود را متصل می کنید ، با کلیک روی “تأیید قرارداد” ، می توانید نشانه های LP خود را به خطر بیندازید. با کلیک بر روی دکمه ، یک پنجره بازشو می بینید که از شما می خواهد معامله را تأیید کنید و به شما می گوید که هزینه این معامله چقدر خواهد بود.

در آن مرحله مبلغ مورد نظر خود را انتخاب کنید و آن را تأیید کنید. پس از بهم زدن می توانید از صفحه خارج شوید و هر زمان که برگردید خواهید دید که چه مقدار کیک بدست آورده اید. برای برداشتن جوایز خود و انتقال آنها به کیف پول خود ، می توانید در هر زمان برداشت را کلیک کنید.

فقط برای ایجاد ایده در اینجا برخی از استخرهای موجود برای فارمینگ وجود دارد:

 • CAKE-BNB LP
 • SUSHI-ETH LP
 • DODO-BNB LP
 • SWINGBY-BNB LP
 • BRY-BNB LP
 • ZEE-BNB LP
 • LTC-BNB LP
 • DAI-BUSD LP

همه جوایز LP در توکن های CAKE است. شما همچنین می توانید برای آرا govern حاکمیت از CAKE استفاده کنید ، می تواند بسته بندی شود و CAKE یا سکه های دیگر بیشتری بدست آورید ، یا می تواند برای شرکت در یک قرعه کشی تورم در صرافی پنکیک سواپ استفاده شود. بسیار مهم است که شما نحوه کار این استخرهای AMM و فرصت های ارائه شده برای آربیتراژ را بفهمید.

همچنین مهم است که شما درک کنید که LP ها در برخی شرایط در معرض ریسک از دست دادن ناگهانی قرار دارند. این می تواند هنگام جمع آوری دارایی های غیر همبسته و دارای نوسانات بالا ، بسیار خطرناک باشد ، بنابراین درک خطرات مرتبط ضروری است.

علاوه بر استفاده از نشانه های LP برای تولید محصول ، توکن های CAKE را می توان در استخرهای SYRUP که در زمان نوشتن مقاله 43.33٪ به 275.12٪ APY بازده داده اند ، قرار داد. همچنین هنگام تهیه کیک می توانید از این استخرهای SYRUP برای بدست آوردن سکه های دیگر استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید UST ، LINA ، SWINGBY و بسیاری از نشانه های دیگر را بدست آورید. اگر دوست داشتید می توانید رمز خود را نیز اضافه کنید.

لاتاری صرافی پنکیک سواپ

همانطور که در بالا ذکر شد ، قرعه کشی تورمی در صرافی پنکیک سواپ برگزار می شود و هر کسی با 10 کیک یا بیشتر می تواند شرکت کند.

هر جلسه قرعه کشی 6 ساعت طول می کشد ، بنابراین روزانه 4 قرعه کشی انجام می شود. هر بلیط برای قرعه کشی 10 کیک است و به صورت تصادفی ترکیبی از چهار رقم را در اختیار خریدار قرار می دهد که هر یک از 1 تا 14 است. به عنوان مثال ممکن است 14 – 8 – 4 – 1 به عنوان چهار شماره خود دریافت کنید.

برای برنده شدن برنده تمام پولها ، که نیمی از مجموعه قرعه کشی است ، چهار شماره شما باید با چهار شماره موجود در بلیط برنده مطابقت داشته باشد ، از جمله موقعیت اعداد. بنابراین در مثالی که به شما داده شد فقط برنده می شوید که بلیط 14 – 8 – 4 – 1 باشد. اگر چیزی در حدود 14 – 8 – 1 – 4 بود ، ضرر می کردید زیرا اعداد در یک ترتیب نیستند.

اگر دو یا سه شماره در موقعیت مشابه بلیط در صرافی پنکیک سواپ برنده باشید جایزه های کمتری نیز کسب خواهید کرد. سه عدد 20٪ از کل برنده تمام پولها را بدست می آورند و دو عدد نیز 10٪ از کل برنده تمام پولها را برنده می شوند. البته اگر بیش از یک برنده وجود داشته باشد ، باید برنده ها را تقسیم کنید. بنابراین به عنوان مثال در زمان نوشتن کل برنده تمام پولها 24،276 کیک است. این بدان معنی است که شما می توانید به شرح زیر پیروز شوید:

4 عدد – کیک 12139
3 عدد – کیک 4855
2 عدد – کیک 2428

در آخرین نقاشی بلیط با 4 شماره وجود نداشت ، اما 15 بلیط با سه شماره و 320 بلیط با دو شماره مطابقت داشت. این بدان معناست که هر شخص با سه شماره تطبیق 323.67 کیک دریافت کرده است ، و هر شخص با دو شماره تطبیق 7.5875 کیک دریافت کرده است.

توکن های غیر قابل تعویض

در صرافی پنکیک سواپ ، علاوه بر فارمینگ ساده، قرار دادن کیک و خرید بلیط بخت آزمایی، کارهای بیشتری نیز می توانید انجام دهید. همچنین می‌توانید توکن‌های ویژه غیرقابل تعویض ایجاد شده توسط صرافی را برنده شوید.

اگر برنده یکی از این NFT های منحصر به فرد هستید، می توانید انتخاب کنید که آن را به عنوان خاطره شانس خود در کیف پول خود نگه دارید، یا می توانید بلافاصله آن را با ارزش کیکی که نشان دهنده آن است، مبادله کنید.

برخی از NFT های کلکسیونی زیبا (و ارزشمند) که می توانید برنده شوید. تصویر از طریق Pancakeswap.finance.

برای شرکت در مسابقه باید برای شانس برنده شدن ثبت نام کنید. تمامی برندگان به صورت تصادفی انتخاب می شوند. فرصت های جدید برای ثبت نام و برنده شدن جدیدترین NFT در صفحه کلکسیونی صرافی پنکیک سواپ ارسال می شود. و می توانید به آنجا بروید تا ببینید چه NFT های خوبی قبلاً تولید و اهدا شده اند.

تیم ها و پروفایل ها

درصورتی که فکر نمی‌کنید صرافی پنکیک سواپ به اندازه کافی بازی سازی شده است ، می توانید یک نمایه عمومی ایجاد کنید و به تیم ها بپیوندید تا آمار شخصی خود را نشان دهید و برای موفقیت های تیم رقابت کنید.

توجه داشته باشید که این ویژگی هنوز در حال توسعه است ، اما در صورت انتشار وظایفی وجود دارد که برای تیم های درگیر امتیاز ایجاد می کند.

پیشنهاد اولیه مزرعه

پیشنهاد اولیه مزرعه (IFO) روشی است که توکن های تازه راه اندازی شده برای کاربران جدیدی که در صرافی پنکیک سواپ مشغول کشاورزی هستند توزیع می شود. کاربران می توانند با ارتکاب نشانه های LP از یکی از استخرهای پشتیبانی شده به توکن های IFO دسترسی پیدا کنند تا به فروش توکن تازه راه اندازی شده دسترسی پیدا کنند.

یک زبانه IFO در نوار کناری سمت چپ وب سایت صرافی پنکیک سواپ وجود دارد که می توانید IFO های آینده و شرایط خرید توکن های تازه راه اندازی شده را بررسی کنید.

توکن های Cake

رمز CAKE درست پس از راه اندازی صرافی پنکیک سواپ در سپتامبر و با برخی از نوسانات اولیه با قیمت نزدیک به 1.37 دلار از اجاق خارج شد و در حدود 0.25 دلار قرار گرفت. پس از گذراندن تقریباً دو ماه در آنجا ، با افزایش بخار تجمع altcoin در سال 2021 ، کوهنوردی شروع به صعود کرد.

پس از رسیدن به بالاترین رقم 21.41 دلار در 19 فوریه 2021 ، به همان سرعتی که رشد کرد غرق شد و یک هفته بعد تقریباً در نیمی از بالاترین قیمت خود در 11.72 دلار معامله شد. افت سریع بخشی از فروش بزرگتر بازار ارزهای رمزنگاری شده بود که با نوشتن این مقاله همچنان ادامه دارد. با این وجود ، هیچ جای مشخصی وجود ندارد که این توکن در یک هفته ، یک ماه یا یک سال دیگر می تواند حل شود. با توجه به محبوبیت روزافزون سیستم عامل های DeFi و تولید محصول حدس می زنیم که این بالاتر باشد.

آیا صرافی پنکیک سواپ بی خطر است؟

از زمان نوشتن این مقاله 5 ماه است که صرافی پنکیک سواپ بدون هیچ مشکلی دست به کار شده است و به عنوان یک مبادله غیرمتمرکز کاملاً ایمن به نظر می رسد. تیم پشت DEX تا آنجا پیش رفته است که توسط CertiK حسابرسی شده و نتایج نشان می دهد که همه کد امن است. البته یک حسابرسی به این معنی نیست که مبادله کاملاً ایمن است و شما باید همیشه با بودجه ای که قصد تعهد به هر یک از برنامه های جدید DeFi را دارید مراقبت کنید.

نقشه راه صرافی پنکیک سواپ

خوب ، این واقعاً یک نقشه راه نیست ، بیشتر شبیه یک لیست کار است. هرچه می خواهید آن را بنامید ، تیم صرافی پنکیک سواپ در مدت پنج ماه که DEX وجود داشته است ، در بررسی اقلام کار بسیار خوبی انجام داده است. از فوریه 2021 موارد زیر باقی مانده است:

 • امانت دادن و وام گرفتن: وام های BSC و LP را وام دهید و وام بگیرید – CAKE نرخ تخفیف را فراهم می کند
 • Margin Trading: نشانه های BSC را با استفاده از اهرم زنجیره ای خریداری کنید – خرید دوره ای کیک و سوزاندن آن
 • Gamification مبتنی بر NFT: برای بدست آوردن NFT ، کارهای کامل ، سطح بالا و غیره را انجام دهید – از CAKE برای نعناع استفاده کنید
 • گزینه های دودویی
 • استیکینگ کردن مدت دار

نتیجه گیری

در بایننس اسمارت چین صرافی پنکیک سواپ بزرگترین و پرمصرف ترین AMM برای تولید محصول و ذخیره سازی است. با بیش از 650 میلیون دلار حجم تجارت روزانه ، بیش از دو برابر حجم ردیابی یونی سواپ و تقریباً به اندازه یونی سواپ (v2) است. این بزرگترین پروژه در حال اجرا بر روی BSC است و با افزایش محبوبیت DeFi ، تعجب آور خواهد بود که به رشد خود ادامه ندهد.

صادقانه افزودن یک DeFi dApp به BSC یک گام اساسی است زیرا به کاربران این امکان را می دهد تا بدون گرفتار بودن در هزینه های هنگفت شبکه اتریوم در DeFi شرکت کنند. فقط در 5 ماهگی احتمال دارد که پنکیک سواپ در آینده رشد چشمگیری داشته باشد. بایننس با گنجاندن صرافی پنکیک سواپ در صندوق شتاب دهنده بایننس ، بودجه ای را فراهم می کند که به رشد سریعتر پروژه کمک می کند.

به طور کلی روشن است که DeFi به رشد خود ادامه می دهد ، هم در اتریوم و هم در BSC ، و پنکیک در حال ایجاد نامی برای خود به عنوان مکانی برای تولید محصول است. این تیم در مدت زمان کوتاهی که فعالیت DEX و بهبود DEX انجام داده است ، کار برجسته ای انجام داده است و ما انتظار داریم که آنها سطح بالاتری از نوآوری را در فضای DeFi به وجود آورند.

صرافی پنکیک سواپ پروژه ای است که ارزش استفاده از آن برای تولید محصول را دارد و ارزش دیدن آن را دارد تا ببینید در ماهها و سالهای آینده چه تحولاتی ایجاد می شود.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۷ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا