اخبار

هفت سیگنال می گویند پایینترین سطح بیت کوین رسیده است: چارلز ادواردز تحلیلگر

چارلز ادواردز، تحلیلگر باتجربه از صندوق سرمایه گذاری Capriole مطمئن است که بازار “فرصت فوق العاده ای” را برای بیت کوین گذاران باز می کند.

آقای ادواردز عملکرد شاخص‌های حیاتی رفتار استخراج‌کنندگان، فعالیت معاملاتی، مصرف برق و دوره‌های نزولی/ صعودی چرخه‌های 2009-2020 را بررسی کرده و به این نتیجه رسیده است که این بخش ممکن است در آستانه صعود بعدی باشد.

هفت معیار به ما می گوید که پایین ترین سطح برای BTC است: تحلیلگر

آقای ادواردز یک رشته مورد انتظار سری سیگنال پایین بیت کوین را منتشر کرد تا توضیح دهد که چرا ممکن است بدترین شرایط برای گاوهای بیت کوین به پایان برسد.

اول از همه، او اشاره کرد که پذیرش بیت کوین بر اساس تعداد کیف پول هایی که حداقل 0.1 بیت کوین دارند، در بالاترین حد خود قرار دارد (ATH). همچنین، قیمت بیت کوین زیر شاخص هزینه برق جهانی بیت کوین است، که از نظر تاریخی یک سیگنال هوپیوم قابل اعتماد برای گاو نر است. “تخفیف قیمت مبتنی بر انرژی” بیت کوین تنها در پنجشنبه سیاه سال 2020 و در سال 2015 که ارزش بیت کوین به ازای هر سکه 160 دلار بود، بیشتر بود.

همچنین، سرمایه گذاری استخراج کننده بیت کوین نیز ممکن است به پایان برسد. بر اساس این شاخص حجم، بیت کوین (BTC) در هفت سال گذشته چندان ارزان نبوده است. کاپیتولاسیون ماینرها – خطرناک ترین محرک فشار نزولی – نیز بر اساس شاخص دینامیک Hash Ribbon به پایان رسیده است.

به گفته آقای ادواردز، NVT، یکی از قدیمی‌ترین معیارهای اقتصادی ارزهای دیجیتال که «ارزش» یک شبکه را بر اساس جریان تراکنش‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد، نیز در منطقه سبز قرار دارد.

استیبل‌کوین‌ها آماده سوخت‌رسانی به اجرای بعدی FOMO هستند

سری بعدی معیارها – روبان‌های SLRV، جریان خواب، امواج HODL، و سود/زیان خالص دارندگان درازمدت – برای نشان دادن احتمال فروش توسط «دست‌های الماس» طراحی شده‌اند. همه این معیارها در حال حاضر در آب های ” صعودی” هستند، به طوری که هر کسی که علاقه مند به فروش است قبلاً فروخته است.

همچنین، آقای ادواردز به حجم زیادی از استیبل کوین‌ها توجه کرد که آماده هستند تا رالی بیت کوین (BTC) را به بالاترین حد خود سوپرشارژ کنند: این پول فقط “پارک شده” است و از بازار خارج نشده است:

با نگاهی به استیبل کوین های اصلی USDC و USDT، بازار بیش از هر زمان دیگری پوشش داده شده است. اگر مردم این صنعت را ترک کنند، پس انداز خود را در استیبل کوین نگه نمیدارند.

در نهایت، او اشاره کرد که دوره بین روزهای ۷۸۰ و ۱۰۲۰ هر چرخه، فرصت خرید شگفت‌انگیزی را برای دوست داران بیت کوین‌ باز می‌کند.

همانطور که توسط بیگ اینکام پوشش داده شده است، مدل ارزش انرژی بیت کوین ادواردز افزایش قیمت بیت کوین را تا سال 2025 به 100000 دلار پیش بینی می کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا