اخبار

دیوید گوخشتین معتقد است که بیت کوین بالاخره به پایین ترین سطح خود رسیده است

دیوید گوخشتاین معتقد است که بیت کوین به پایین ترین سطح خود رسیده است زیرا در سطح 17000 دلار معامله می شود.

بنیانگذار Gokhshtein Media و کاندیدای سابق کنگره ایالات متحده، دیوید گوخشتاین معتقد است که بیت کوین در نهایت بر اساس توییتی که اخیرا منتشر کرده است، به کف رسیده است.

در همین حال، یکی از تحلیلگران بلومبرگ بر این باور است که اگرچه سال آینده ممکن است هنوز برای دارایی های پرخطر، از جمله بیت کوین، سخت باشد، اما برای ارزهای رمزپایه پرچمدار در آن، تلنگری وجود خواهد داشت.

“خوشحالم که بیت کوین بالاخره به کف رسید”

گوخشتاین بر این باور است که ارز دیجیتال پیشرو در نهایت به پایین ترین سطح خود رسیده است و اکنون به تدریج معکوس شده و به سمت شمال حرکت خواهد کرد.

با این حال، در توییت قبلی، بنیانگذار Gokhshtein Media اعتراف کرد که اعتقادی به رسیدن بیت کوین به سطح باور عمومی 1,000,000 دلار در چند سال آینده ندارد. در عوض، او پیش‌بینی قیمت بسیار کم‌تری را برای بیت‌کوین نامید – 250000 دلار در هر سکه . این قیمتی است که برای او در هر توییت مناسب است.

باد احتمالی برای بیت کوین در سال 2023

جیمی کوتس، تحلیلگر بازار کریپتو برای بلومبرگ اینتلیجنس دیروز در توییتی نوشت که معتقد است سال آینده 2023 ممکن است برای دارایی های ریسک مشکل ساز باقی بماند زیرا ممکن است رکود اقتصادی همچنان باقی بماند.

با این حال، از آنجایی که اقدامات جهانی نقدینگی شروع به تغییر کرده است (اشاره به بیانیه اخیر رئیس فدرال رزرو در مورد کاهش افزایش نرخ بهره)، ممکن است باد دنباله‌ای برای بیت کوین ایجاد شود، و همچنین «آغاز آزمایشی» از یک چرخه جدید.”

همانطور که قبلا توسط بیگ اینکام گزارش شده است، اریک رابرتسن، کارشناس ارشد بانک استاندارد چارترد – رئیس تحقیقات جهانی آنجا – معتقد است که در سال 2023، بیت کوین ممکن است به سقوط خود ادامه دهد و به پایین ترین سطح 5000 دلار برسد .

او در یادداشتی در روز یکشنبه اعلام کرد، اگر این سقوط اتفاق بیفتد، به دلیل سقوط اخیر بورس FTX است. رابرتسن فکر می‌کند که علاقه سرمایه‌گذاران به طلا تبدیل می‌شود که ممکن است سال آینده شاهد افزایش 30 درصدی باشد و از «طلای دیجیتال» یعنی بیت‌کوین دور شود.

جالب اینجاست که تیم دریپر، سرمایه‌گذار مخاطره‌آمیز برجسته، که به حمایت از بیت‌کوین معروف است، اخیرا پیش‌بینی قبلی خود از رسیدن بیت کوین به مرز 250000 دلار را تایید کرد. پیش از این، او ادعا می کرد که بیت کوین در سال 2022 به اوج خود می رسد، اما اکنون، نیم سال دیگر را اضافه کرده و احتمال آن را در اواسط سال 2023 قرار داده است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 16990 دلار در حال تغییر است و تا کنون نزدیک به سطح 17000 دلار باقی مانده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا