اخبار

در اینجا چیزی است که با آزمایش بیت کوین السالوادور اتفاق افتاد

متاسفانه پذیرش ارز غیرمتمرکز همراه با سرمایه گذاری در آن با شکست مواجه شده است.

آزمایش بیت‌کوین السالوادور یکی از جاه‌طلبانه‌ترین و جالب‌ترین آزمایش‌ها برای تماشا بود، حتی اگر این آزمایش در دوره رشد بزرگ سال 2021 اتفاق افتاد. در طی اصلاحات، رئیس‌جمهور کشور اظهار داشت که این کشور در حال خرید سکه‌های بیشتری است و میانگین هزینه موقعیت آنها را کاهش می‌دهد، اما به نظر می رسد که آنها هنوز شکست خورده اند.

ضرر هنگفت 30 میلیون دلاری

ذخایر این کشور در حال حاضر پس از سقوط بیت کوین به 20000 دلار در حدود 50 درصد زیان باقی مانده است که آن را به یکی از بدترین سرمایه گذاری های کشور تبدیل می کند. سالوادور علاوه بر مدیریت ضعیف پورتفولیو و ریسک، در اجرای پرداخت های بیت کوین در زندگی روزمره شهروندان خود شکست خورده است.

منبع: tier10k

همانطور که پر کردن آنها نشان می دهد، %PNL نشان می دهد که السالوادور 48 درصد از سرمایه گذاری اولیه خود کاهش یافته است. این کشور علاوه بر رویارویی با سرمایه گذاران بین المللی بیش از 30 میلیون دلار از دست داده است.

چرا آزمایش شکست خورد؟

هدف اصلی این کشور معرفی جایگزینی برای دلار آمریکا برای شهروندان السالوادور بود در حالی که کیف پول رمزنگاری Chivo خود را پیاده‌سازی می‌کرد که به عنوان ابزار اصلی برای پرداخت مالیات و پرداخت‌های روزانه عمل می‌کرد.

در مقطعی خاص، بخش بزرگی از کسب‌وکارهای مستقر در السالوادور پرداخت‌های بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال را می‌پذیرفتند، که علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال را از سراسر جهان به خود جذب کرد. متأسفانه، با گذشت زمان، کسب‌وکارهای بیشتری به دلیل ماهیت بی ثبات بیت کوین، پشتیبانی بیت کوین را کاهش دادند.

اکثر صاحبان مشاغل در کشور نیز ناامیدی خود را از کیف پول Chivo ابراز کردند که استفاده از آن برای افراد مسن که با پرداخت های P2P و استفاده از فناوری های غیرمتمرکز آشنا نیستند، پیچیده است.

در زمان انتشار، بیت کوین در حدود 21900 دلار در حال تغییر است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا