اخبار

مدیر عامل FTX می گوید بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت آینده ای ندارد

رئیس صرافی FTX می گوید که بیت کوین به عنوان وسیله ای برای پرداخت آینده ای ندارد.

سام بانکمن-فرید، مدیر عامل FTX، در مصاحبه اخیر خود با فایننشال تایمز، آب سردی روی بیت کوین ریخت و مدعی شد که اولین و بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان به دلیل عدم مقیاس بندی و مصرف انرژی قابل توجه، “آینده ای” به عنوان وسیله پرداخت ندارد.

سام بانکمن-فرید معتقد است که بیت کوین در آینده به عنوان یک ذخیره ارزش عمل می کند و با طلا رقابت می کند.

دومین غول ثروتمند ارزهای دیجیتال، بلاک چین های اثبات سهام را به عنوان جایگزین بهتری برای بیت کوین در زمینه پرداخت ها معرفی کرد. اوایل سال جاری، کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران ریپل، به نیروهای صلح سبز و سایر سازمان‌ها پیوست تا تغییر بسیار بعید بیت کوین را به مکانیسم اجماع کارآمدتر تبلیغ کند.

صنعت استخراج بیت کوین مدت هاست دشمن فعالان محیط زیست بوده است. پس از روند صعودی اخیر، نیازهای انرژی آن در حال حاضر کشورهای بزرگی مانند سوئد را تحت الشعاع قرار داده است، زیرا در حال افزایش است.

در اوایل سال جاری، اتحادیه اروپا تلاش کرد تا عملاً ممنوعیت استخراج بیت کوین را اعمال کند، اما این ابتکار نتوانست رای کافی در پارلمان به دست آورد.

در ژانویه، بانک آمریکا اعلام کرد که سولانا، که مقیاس‌پذیری بالا را بر تمرکززدایی اولویت می‌دهد، ممکن است به دلیل توانایی پردازش حجم عظیمی از تراکنش‌ها با هزینه نسبتا کم، به یک غول مشابه ویزا در بخش ارزهای دیجیتال تبدیل شود.

با این حال، سولانا به طور معمول به دلیل مشکلات فنی خود با انتقاد مواجه می شود. هم چنین یکی از بزرگترین شبکه‌های ارزهای دیجیتال در اوایل ماه مه پس از اینکه بتای شبکه اصلی آن از توافق خارج شد، دوباره آفلاین شد. دور از اولین بار بود که سولانا به دلیل مشکلات عملکردی تبلیغات منفی دریافت کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید