اخبار

کمیته خدمات مالی ایالات متحده تاریخی را برای بحث در مورد آینده کریپتو تعیین می کند

کمیته همه موضوعات خاص را برای بحث فاش نکرد، اما جامعه پیش‌بینی می‌کند که این جلسه به مسائل مهم در این فضا بپردازد.

کمیته خدمات مالی ایالات متحده یک جلسه استماع در مورد دارایی های دیجیتال برای بحث در مورد دارایی های دیجیتال و ارائه شفافیت برای اکوسیستم برنامه ریزی کرده است.

در ۶ ژوئن، پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، جلسه استماع کامل کمیته را با عنوان «آینده دارایی‌های دیجیتال: ارائه شفافیت برای اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال» اعلام کرد . جلسه استماع در 13 ژوئن، ساعت 6 بعد از ظهر (UTC) در ساختمان اداری خانه Rayburn خواهد بود. به گفته این کمیته، این جلسه نیز به صورت زنده در وب سایت آن پخش خواهد شد.

پاتریک مک‌هنری، رئیس FSC، جلسه‌ای را درباره آینده اکوسیستم دارایی دیجیتال و تلاش‌های کنگره برای ارائه قوانین شفاف جاده‌ای اعلام می‌کند

کمیته خدمات مالی مسئول نظارت بر اقتصاد کشور است. این کشور این کار را از طریق نظارت بر بانک های ذخیره فردی و هیئت مدیره فدرال رزرو، خزانه داری ایالات متحده، بازارهای سرمایه و تولید و توزیع ارز انجام می دهد.

در حالی که کمیته اطلاعات دقیق تری در مورد آنچه در این جلسه مورد بحث قرار خواهد گرفت، ارائه نکرد، اعضای جامعه امیدوارند که به برخی از مبرم ترین مسائل در این فضا رسیدگی کند.

یکی از کاربران توییتر با اشاره به اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به دنبال صرافی ارز دیجیتال بایننس و شکایت از کوین بیس تقریباً بلافاصله پس از آن، به آنچه که آنها به عنوان “حملات هماهنگ” به صرافی های رمزنگاری توصیف می کنند ، اظهار نظر کرد که خوب است .

در همین حال، سایر اعضای جامعه از کمیته خواسته اند تا گری جنسلر، رئیس SEC را تحت کنترل داشته باشد. یکی از اعضای جامعه معتقد است که رئیس SEC به آنچه در جلسات قبلی مورد بحث قرار گرفته است، “بی توجهی کرده است”.

اعلامیه استماع پس از جلسه استماع اخیر کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان ایالات متحده صورت می گیرد. در 6 ژوئن، این جلسه با عنوان “آینده دارایی های دیجیتال: ارائه شفافیت برای بازارهای دارایی دیجیتال” برگزار شد. در آنجا، کمیته Ag مجلس نمایندگان همچنین در مورد آینده دارایی های دیجیتال ، به ویژه پیش نویس لایحه ای که توسط مک هنری و رئیس مجلس AG، گلن تامپسون، تهیه شده بود، بحث کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا