اخبار ارزهای دیجیتال

خروج خالص بایننس از زمان شارژ SEC به 778 میلیون دلار در اتریوم رسید: نانسن

شکایت کمیسیون SEC علیه بایننس منجر به خروج بیش از 750 میلیون دلار از اتریوم در 24 ساعت گذشته شد و جریان خروجی همچنان بیش از جریان ورودی بود.

شکایت SEC علیه بایننس – که صرافی رمزارز را به نقض قوانین مختلف اوراق بهادار متهم می کند – به طور مستقیم بر بازار کریپتو و ترازنامه صرافی تأثیر گذاشته است.

بر اساس داده‌های شرکت تحلیلی کریپتو نانسن، بایننس شاهد جریان‌های خالص منفی بیش از ۷۷۸ میلیون دلار در بلاک چین اتریوم بود، با ۸۷۱ میلیون دلار جریان ورودی که تحت سلطه ۱.۶ میلیارد دلار بود.

از ساعت 9.15 صبح UTC در زمان نگارش این مقاله، در 24 ساعت پس از شارژ SEC، توکن‌های مبتنی بر اتریوم با جریان خالص منفی 14.8 میلیون دلاری و 50.5 میلیون دلاری دارایی‌های خارج شده از صرافی در گذشته مواجه شدند. ساعت تنهایی

نت فلو بایننس در اتریوم. منبع: نانسن

دارایی‌های ذخیره بایننس در اولین ساعت پس از انتشار اخبار مربوط به هزینه‌های SEC، تقریباً 1.4 میلیارد دلار خروجی خالص داشتند که 2.6 درصد از کل دارایی‌های ذخیره آن 52.9 میلیارد دلار بود.

خروج وجوه از بایننس در تمامی پروتکل ها در 24 ساعت گذشته به 999 میلیون دلار رسیده است. از سوی دیگر، بدتر شدن اعتماد به بایننس به OKX کمک کرد تا به مقصدی مطلوب برای معامله گران تبدیل شود، زیرا این صرافی جریان قابل توجهی بیش از 190 میلیون دلار را ثبت کرده است.

جریان خروجی بایننس سرعت می گیرد. منبع: DefiLlama

در مقایسه با شکایت کمیسیون معاملات آتی کالا علیه بایننس در ماه مارس ، جریان خالص خروجی اخیر قابل توجه اما کمتر است. همین موضوع در دسامبر 2022 نیز صدق می‌کند، زمانی که بایننس در پی سقوط FTX جریان‌های خروجی زیادی را تجربه کرد. علاوه بر این، خالص خروجی ها همچنان کمتر از ذخیره بورس است. صرافی رمزارز دارای تراز استیبل کوین سالم بیش از 8 میلیارد دلار است.

جدای از جریان های خروجی در اتریوم، بایننس همچنین شاهد بزرگترین خروج بیت کوین از این پلتفرم از زمان سقوط FTX بود. بیش از 20000 بیت کوین در 24 ساعت گذشته از صرافی خارج شده است.

جریان خالص بیت کوین در بایننس. منبع: Glassnode

یکی دیگر از تحلیل‌های زنجیره‌ای که توسط CryptoQuant به اشتراک گذاشته شد، نشان داد که مجموع تراکنش‌های کاربران برای برداشت وجوه پس از اعلام شکایت SEC افزایش یافته است. با این حال، آنها هنوز از سطوح مشاهده شده در دسامبر 2022 فراتر نرفتند، زمانی که خود حضانت به طور فزاینده ای در بازار کریپتو محبوب شد.

کارشناسان بازار پیش بینی کردند که افزایش قابل توجه در برداشت دارایی ها از صرافی ارز دیجیتال نشان دهنده کاهش اعتماد سرمایه گذاران به صرافی های متمرکز است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا