اخبار

شرکت ستاره “Shark Tank” صرافی ارز دیجیتال کانادا را می خرد

هم اکنون WonderFi به عنوان بخشی از برنامه خود برای تبدیل شدن به یک نیروی برتر در بازار ارزهای دیجیتال کانادا، زنجیره خرید خود را گسترش داده است.

پلتفرم مالی غیرمتمرکز WonderFi Technologies، که توسط کوین اولری، ستاره «Shark Tank» حمایت می‌شود ، با خرید صرافی Coinberry مستقر در تورنتو به مبلغ 31 میلیون دلار موافقت کرده و حضور خود را در بازار گسترش می‌دهد.

“آقای شگفت انگیز” این خرید را “یک مورد بسیار مهم” توصیف کرد و بر اهمیت دسترسی سازگار به ارزهای دیجیتال تاکید کرد.

در اوایل سال جاری، شرکت DeFi مستقر در ونکوور نیز با خرید Bitbuy، یکی از صرافی‌های پیشرو کانادا، به قیمت 161.8 میلیون دلار موافقت کرد. این معامله به این پروژه که به سرعت در حال رشد است، اجازه می دهد تا بیش از 370000 کاربر را در اختیار داشته باشد.

علیرغم نادیده گرفتن بیت کوین به عنوان زباله در سال 2019، اولری پس از اختصاص 3 درصد از سبد سهام خود به ارزهای دیجیتال، تبدیل به یک مدافع سرسخت ارزهای دیجیتال شد.

او اخیراً در توییتی که اکنون حذف شده است، پیش بینی کرد که بیت کوین می تواند به ارز ذخیره جدید جهان تبدیل شود. او در کنفرانس اخیر با موضوع بیت کوین در میامی، ادعاهایی درباره استخراج ارزهای دیجیتال مطرح کرد و اظهار داشت که این می تواند جهان را نجات دهد.

از اوایل ماه مارس، اولری یک پنجم پرتفوی خود را در ارزهای دیجیتال و سهام شرکت‌های مرتبط با بلاک چین در اختیار داشت که قرار گرفتن در معرض او را در چند ماه دو برابر کرد.

آگوست گذشته، این کارآفرین کانادایی سخنگوی صرافی FTX شد. به عنوان بخشی از یک قرارداد چند ساله با صرافی، قرار است او در دارایی‌های کریپتو پول دریافت کند.

پس از سرمایه گذاری در WonderFi، اولری به امور مالی غیرمتمرکز اعتقاد زیادی دارد. سال گذشته، او به Business Insider گفت که واسطه‌های مالی «کفش‌های درخشان» باقی خواهند ماند.

با این حال، فضا همچنان مملو از هک و کلاهبرداری است. روز یکشنبه، پروتکل استیبل کوین Beanstalk تقریبا 182 میلیون دلار هک شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا