اخبار

مدیر عامل بایننس جستجوی پول نقد خاورمیانه برای صندوق بازیابی رمزارز را رد کرد

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس، ملاقات با سرمایه گذاران بالقوه در ابوظبی به منظور جستجوی بودجه برای صندوق بازیابی جدید را رد کرده است.

در توییت اخیر، چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، درخواست پول از سرمایه گذاران مستقر در ابوظبی به منظور تشکیل صندوق بازیابی ارزهای دیجیتال را رد کرد.

اوایل امروز، بلومبرگ گزارش داد که ژائو هفته گذشته به امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) رفت تا از حامیان احتمالی کمک بخواهد.

در این گزارش که به نقل از منابع ناشناس استناد شده، آمده است که رئیس بایننس با نهادهایی مرتبط با تهنون بن زاید آل نهیان، یکی از اعضای برجسته خانواده سلطنتی ابوظبی، گفتگو کرده است.

جلسات شایعه شده عمدتاً بر جنبه های نظارتی، از جمله اثبات الزامات حضانت متمرکز بود.

پس از انفجار صرافی FTX، بایننس برنامه خود را برای راه اندازی یک صندوق بازیابی برای کمک به پروژه های بحران زده با مشکلات نقدینگی اعلام کرد.

جزئیات در مورد اینکه چگونه شرکت‌های رمزارز می‌توانند به طور بالقوه برای تامین مالی واجد شرایط شوند در حال حاضر ناچیز است.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است، نوریل روبینی، اقتصاددان برجسته، به شدت از پیشنهاد نجات دهنده رمزارز انتقاد کرد و ادعا کرد که ژائو حتی از سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX شرمسارتر است.

در همین حال، ژائو اخیرا تأیید کرده است که با ویتالیک بوترین اتریوم به منظور توسعه یک روش جدید اثبات ذخیره پلت فرم کار خواهد کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا