اخبار ارزهای دیجیتال

فروش بیت کوین 354 میلیون دلاری دولت آلمان: نوسانات بیشتری در راه است؟

دولت آلمان در حال افزایش فروش بیت کوین خود است و آماده می شود تا 342 میلیون دلار دیگر بیت کوین را تخلیه کند.

کیف پول با برچسب دولت آلمان (BKA) در آرکام، 6000 بیت کوین دیگر به ارزش 354 میلیون دلار را برای آماده شدن برای دور بعدی فروش بیت کوین بارگیری کرده است.

تاکنون 5853.409 بیت کوین به آدرس های مرتبط با صرافی هایی مانند کوین بیس، کراکن، فلو ترید و سایر آدرس های ناشناس یا تایید نشده ارسال شده است.

تلاش بعدی برای تخلیه تقریباً 342 میلیون دلار بیت کوین آغاز شده است.

داده‌های Arkham Intelligence که 6000 بیت کوین (BTC) را به کیف پول با برچسب دولت آلمان (BKA) وارد می‌کند و خروج این وجوه را نشان می‌دهد. منبع: Arkham Intelligence

فروش بیت کوین در حال انجام

این توزیع مداوم 6000 بیت کوین به دنبال خروج 3100 بیت کوین به ارزش 178 میلیون دلار (در آن زمان) در 9 جولای است.

ضمناً، این آدرس همچنین 1700 بیت کوین به ارزش 91.78 میلیون دلار را از بیت استمپ خارج کرد که دارایی های بیت کوین خود را جبران کرد و نشان دهنده ناتوانی در تخلیه آنها در صرافی بود.

در 9 ژوئیه، دارایی ها در حدود 26000 بیت کوین به ارزش تقریبی 1.5 میلیارد دلار بود، با یک آدرس پیوندی که برای تخلیه وجوه دارای 4800 بیت کوین استفاده می شد.

از 10 جولای، دارایی فعلی کیف پول تنها حدود 18110 بیت کوین است که در حال حاضر 1.06 میلیارد دلار ارزش دارد – بیش از 400 میلیون دلار از 9 جولای کاهش یافته است.

زاکسن وجوه را مصادره کرد

دکتر لنارت آنته، مدیر عامل آزمایشگاه تحقیقاتی بلاک چین، در صحبت با کوین تلگراف ، توضیح داد که محققان ایالت فدرال ساکسونی وجوه بیت کوین را توقیف کردند.

آنته توضیح داد که گفته می‌شود وجوه از پورتال پخش غیرقانونی Movie2k سرچشمه می‌گیرد و گفته می‌شود یکی از متهمان «انتقال داوطلبانه» وجوه را تسهیل کرده است.

دفتر دادستان کل انحصاراً بر بیت کوین های مصادره شده اختیار دارد. BKA (پلیس ایالتی آلمان) فقط کیف پول هایی را فراهم می کند که از طریق آن تراکنش ها پردازش می شوند.

آنته درآمد حاصل از این وجوه را توضیح داد و اظهار داشت:

آنها به بودجه دولتی ایالت آزاد ساکسونی می روند. با این حال، قربانیان پورتال movie2k، یعنی فیلمسازان، می توانند ادعای بخش هایی از آن را داشته باشند. این باید توسط دادگاه تصمیم گیری شود.»

روش فروش، فروش اضطراری

با وجود فروش مداوم و ریختن بیش از 1 میلیارد دلار بیت کوین به بازار تاکنون، قیمت بیت کوین پس از رسیدن به 53900 دلار، به طور پیوسته به بالاترین سطح 58000 دلار افزایش یافته است.

آنته توضیح داد که رویدادهای جاری سؤالاتی را در مورد اینکه آیا استراتژی فروش دولت ساکسون کارآمد است ایجاد می کند.

«شاید مزایده ها یا معاملات فرابورس کارآمدتر باشند. با این حال، در حال حاضر فقط می توانیم در این مورد حدس بزنیم. اگر بیت کوین می خواهد به نقش خود به عنوان یک دارایی مالی جهانی و طلای دیجیتال عمل کند، بازار باید بتواند در برابر چنین رویدادهایی مقاومت کند.

از حدود 50000 بیت کوین توقیف شده توسط دادستانی کل، تنها 13110 بیت کوین به ارزش 770 میلیون دلار باقی مانده است.

داده‌های Arkham Intelligence که باقی‌مانده وجوه بیت کوین را در کیف پول با برچسب دولت آلمان (BKA) نشان می‌دهد. منبع: Arkham Intelligence

قانون آیین دادرسی کیفری (StPO) § 111p رویه و مقررات مربوط به فروش اضطراری اشیای مصادره شده یا ضبط شده در جریان تحقیقات جنایی در آلمان را تشریح می کند .

در این بیانیه آمده است که اشیایی که طبق § 111c مصادره شده اند یا طبق § 111f توقیف شده اند، می توانند در صورت خطر از دست دادن قابل توجه ارزش، خطر فساد، یا هزینه ها یا مشکلات مرتبط با ذخیره سازی، نگهداری یا نگهداری فروخته شوند.

روایت و احساسات بازار بیت کوین

فروش بیت کوین توسط آدرس گزارش شده دولت آلمان، همزمان با آغاز بازپرداخت طولانی مدت انتظار بیت کوین و بیت کوین کش (BCH) به طلبکاران در Mt. Gox است.

آنته در مورد روایت و احساسات بازار گفت که رویداد در حال انجام “ممکن است ظرف چند ماه فراموش شود و رویدادهای جدید مانند پرداخت‌های Mt. Gox ممکن است موضوع [بحث] باشد.”

چنین فروش هایی احتمالا منجر به توزیع گسترده تر مالکیت بیت کوین می شود، بنابراین کل رویداد ممکن است در میان مدت برای بیت کوین مثبت باشد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت BTC 58545 دلار است و کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال 2.15 تریلیون دلار است که 1.39 درصد در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا