اخبار

قراردادهای هوشمند کاردانو برای کاهش حجم تراکنش ها در به روز رسانی جدید به عنوان بخشی از هاردفورک Vasil

کاردانو در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به شبکه مقیاس پذیرتر با وجود بار نسبتا کم است.

با توجه به حساب توییتر InsightsCardano ، شبکه کاردانو به زودی پس از استفاده توسعه دهندگان از پیشنهادات CIP 31-33 که در Vasil Hard Fork به صورت زنده اجرا می شود، حجم معاملات قرارداد هوشمند کاهش یافته را ارائه خواهد کرد.

علاقه مندان به ارزهای دیجیتال از قبل باید با مکانیزمی شبیه به پیشنهادهای بهبود کاردانو که در شبکه اتریوم ارائه شده و “پیشنهادهای بهبود اتریوم” نامیده می شود، آشنا باشند.

CIPها فرآیندهای ارتباطی رسمی و فنی هستند که خارج از زنجیره اتفاق می افتد و برای ارائه اطلاعات به جامعه کاردانو طراحی شده اند. CIP ها به عنوان تعهد به پروژه های موجود در بلاک چین کاردانو ارائه نمی شوند و بیشتر شبیه مجموعه ای از راه حل ها برای مسائلی که معمولا در اکوسیستم ذکر می شوند عمل می کنند.

CIPهایی که انتظار می رود اندازه تراکنش در شبکه را کاهش دهند، پیشنهادهای 31-33 هستند که عبارتند از: ورودی های مرجع، داده های درون خطی و اسکریپت های مرجع. همه راه‌حل‌های پیشنهادی عمدتاً برای آشکار کردن داده‌ها در بلاک چین بدون هزینه و بازآفرینی UTXO از طریق ورودی‌های جدید طراحی شده‌اند.

در حالی که کاردانو هنوز با مشکل مقیاس‌پذیری و تراکم شبکه مواجه نشده است، حتی در طول افزایش تعداد تراکنش‌ها با شکوفا شدن راه‌حل‌های DeFi در شبکه، توسعه‌دهندگان در حال کار بر روی راه‌حل‌هایی هستند که باید بلاک چین را برای بار سنگین آماده کند. می آید.

علیرغم فرآیند توسعه فعال در پس زمینه، ADA در شکستن مارپیچ مرگ سودآوری شکست خورده است زیرا یکی از دارایی های بدترین عملکرد در بازار ارزهای دیجیتال در دراز مدت باقی مانده است.

در زمان انتشار، ADA با قیمت 0.5 دلار معامله می شود و 40 درصد از ارزش خود را از ابتدای ماه پس از عملکرد کلی بازار ارزهای دیجیتال از دست می دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید