اخبار

بایننس قصد دارد یک میلیارد دلار برای صندوق بازیابی رمزارز اختصاص دهد

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس قصد دارد یک میلیارد دلار برای یک صندوق بازیابی صنعت ذخیره کند.

بایننس قصد دارد یک میلیارد دلار برای صندوق بازیابی صنعت پیشنهادی اختصاص دهد، در حالی که مدیر عامل آن قصد دارد در یک پیشنهاد جدید برای دارایی‌های شرکت وام‌دهنده ارزهای دیجیتال ورشکسته ووجر توسط تجارت مستقر در ایالات متحده، قصد خود را نشان دهد.

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس، در گفتگو با بلومبرگ تی وی در 24 نوامبر، در ماه پرفراز و نشیبی برای اکوسیستم ارزهای دیجیتال، موضوعات مختلفی را مورد بررسی قرار داد.

مهمترین آنها صندوق بازیابی صنعت پیشنهادی بایننس بود که هدف آن ارائه حمایت مالی از پروژه های امیدوارکننده در شرایط بحرانی مالی است. موسس صرافی این ایده را در پی سقوط بدنام FTX معرفی کرد .

ژائو گفت که جزئیات این صندوق قرار است در روزهای آینده در وبلاگ صرافی منتشر شود و ساختاری نسبتاً “سست” با مشارکت سایر اعضای اکوسیستم ارزهای دیجیتال اتخاذ کند:

«درباره نحوه ساختاربندی آن به عقب و جلو صحبت شده است – آیا آن را به یک صندوق سست تبدیل می کنیم یا یک صندوق واقعی؟ من فکر می کنم که ما به نوعی با یک رویکرد آزاد پیش می رویم که در آن بازیگران مختلف صنعت هر طور که می خواهند مشارکت کنند.

طبق گفته مدیر عامل بایننس، این صندوق برای عموم قابل مشاهده خواهد بود، و مشارکت کنندگان قرار است وجوه را به یک آدرس بلاک چین مرکزی و شفاف ارسال کنند. ژائو همچنین خاطرنشان کرد که انتظار می‌رود این صندوق قبل از پایان سال 2022 فعال شود و در عین حال نقشه راه شش ماهه‌ای را ارائه می‌کند که در آن انتظار دارد شاهد بهبود صنعت باشد.

این گزارش همچنین اشاره کرد که Binance.US به پیشنهاد جدیدی برای دارایی‌های متعلق به شرکت ووجر دیجیتال که اکنون ورشکسته شده است، علاقه مند است . این شرکت وام دهنده یکی از معدود شرکت هایی بود که در پی فروپاشی Terra در ماه مه 2022 شکست خورد.

مدیرعامل بایننس همچنین گفت که صرافی نگاهی دوباره به برخی دارایی‌ها یا کسب‌وکارهای متعلق به FTX خواهد داشت. بایننس معامله ای را برای خرید صرافی سم بنکمن-فرید قبل از سقوط تماشایی آن در نوامبر 2022 در نظر گرفت.

ژائو گفت که FTX در تعدادی از پروژه‌ها سرمایه‌گذاری کرده است، که برخی از آنها ممکن است «قابل نجات» باشند و در صورت و زمانی که در دسترس قرار گیرند، قابل توجه باشند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا