اخبار

کسب‌وکارهای رمزارز در برابر مقررات سخت‌گیرانه پیشنهاد شده توسط سیاست‌گذاران اتحادیه اروپا ایستادگی می‌کنند

بیش از 40 شرکت رمزنگاری از اتحادیه اروپا خواسته اند که مقررات سختگیرانه رمزارزی را که تلاش می کند پلتفرم های غیرمتمرکز ارائه دهنده خدمات مالی را خنثی کند، اجرا نکند.

رویترز گزارش داده است که در 13 آوریل بیش از 40 شرکت ارزهای دیجیتال نامه ای به 27 وزیر دارایی در اتحادیه اروپا ارسال کردند تا از مقرراتی که قبلاً توسط FATF اعمال شده است، تجاوز نکنند. اینها برای جلوگیری از پولشویی است.

این نامه توسط رئیس CoinShares، Jean-Marie Mognetti، و CSO DeFi Technologies، Diana Biggs سازماندهی شد.
موگنتی به رویترز گفت که قوانین اتحادیه اروپا برای تنظیم دارایی‌های دیجیتال سخت‌تر از سایر کشورها است و این مانع از گسترش کسب‌وکارهای ارز دیجیتال در اروپا می‌شود.

اتحادیه اروپا عجله دارد تا صنعت کریپتو را به پا کند

اتحادیه اروپا، با الگوبرداری از سایر حوزه های قضایی در سراسر جهان، قصد دارد مقررات سختی را برای فضای ارزهای دیجیتال، که اخیراً با سرعت بالایی در حال رشد و گسترش است، ارائه دهد.

در حال حاضر، اتحادیه اروپا بریتانیا و ایالات متحده را در توسعه مقررات صنعت کریپتو با گردش مالی 2.1 تریلیون دلاری پشت سر گذاشته است.

در ماه مارس، قانونگذاران اتحادیه اروپا به قوانین جدیدی رای دادند که امکان ردیابی تراکنش هایی که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را دارند، می دهد. این قوانین، در صورت اجرا، صرافی‌های رمزنگاری و سایر شرکت‌های موجود در این فضا را مجبور می‌کند اطلاعات مربوط به شرکت‌کنندگان در تراکنش‌های کریپتو و همچنین اطلاعات شخصی آنها را جمع‌آوری و نگهداری کنند.

صنعت کریپتو در برابر تشدید مقررات افزایش می یابد

پس از رای آوری ماه آوریل، 46 رهبر و کسب و کار ارزهای دیجیتال از اتحادیه اروپا نامه ای را امضا کردند که در آن بیان شد که مقررات پیشنهادی خطراتی را برای هر صاحب ارزهای رمزنگاری شده تحمیل می کند زیرا تمام جزئیات تراکنش ها و آدرس کیف پول ها فاش شده و برای عموم آزاد است. در این نامه آمده است که در این صورت، حریم خصوصی و ایمنی صاحبان ارزهای دیجیتال به خطر خواهد افتاد.

نامه فوق‌الذکر از فضای کریپتو همچنین از پلتفرم‌های DeFi می‌خواهد که به عنوان بخشی از چارچوب نظارتی MiCA، که پارلمان اتحادیه اروپا ماه گذشته پیش‌نویس آن را به‌عنوان نهادهای حقوقی ثبت کرد، آزاد شود.

رهبران و کسب‌وکارهای کریپتو نیز در این سند درخواست کرده‌اند که استیبل کوین‌های خاصی نباید در MiCA گنجانده شوند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا