اخبار

هجوم آنلاین جامعه ارزهای دیجیتال به قانونگذاران اتحادیه اروپا

هجوم آنلاین توسط اعضای جامعه ارزهای دیجیتال انتقاد شدید گروه های لابی را به خود جلب کرده است.

ابتکار ارز دیجیتال اروپا (EUCI) در نامه‌ای به اعضای پارلمان اروپا (MEP) که توسط پولیتیکو به دست آمده است، حملات اخیر به قانون‌گذارانی را که به محدود کردن کیف‌پول‌های ارزهای دیجیتال بدون میزبانی رای مثبت دادند، به شدت محکوم کرد.

EUCI چنین رفتاری را “غیرقابل قبول” می خواند و اضافه می کند که متعهد به کاری است که “سازنده” و “پاسخگو” باشد.

بلاک چین برای اروپا، یکی دیگر از گروه های لابی گری، نوشت که جایی برای توهین کلامی وجود ندارد.

آسیتا کانکو، روزنامه‌نگار و سیاستمدار بلژیکی از اتحاد فلاندرز جدید، و آرور لالوک، اقتصاددان و سیاستمدار فرانسوی در حزب Place Publique، هدف اصلی حملات نژادپرستانه و جنسیتی در رسانه‌های اجتماعی بودند، زیرا این دو نماینده پارلمان اروپا تلاش‌ها را برای این کار رهبری کردند. تراکنش‌های ارزهای دیجیتال ناشناس غیرقانونی هستند.

پارلمان اروپا در اواخر مارس به طور موثری به ممنوعیت ناشناس بودن در رمزارز رای داد. شرکت‌های رمزنگاری ملزم خواهند بود فرستنده و گیرنده هر تراکنش را بدون در نظر گرفتن اندازه آن بررسی کنند.

این اقدام جدید با انتقاد شدید در جامعه ارزهای دیجیتال، با برخی از برجسته‌ترین صداها در صنعت که سوخت بیشتری به آتش می‌افزایند، برانگیخت. در توییتی ، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس، اظهار داشت که تحمیل KYC بر تراکنش‌های ناشناس، تمام کارهای مربوط به قانون و سیاست حفظ حریم خصوصی را که توسط اتحادیه اروپا انجام شده است، «بی‌معنا» می‌کند.

البته باید توجه داشت که اصلاحات بحث برانگیز نهایی نیستند. آنها موضوع مذاکرات سه گانه آتی خواهند بود که هنوز هم می تواند تفاوت ایجاد کند.

هم Kanko و هم Lalucq اشاره کرده اند که می خواهند گفت و گوی سازنده ای با صنعت داشته باشند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا