اخبار

برترین بازار NFT اوپن سی (OpenSea) مهاجرت را تکمیل می کند

بزرگترین پلتفرم NFT اوپن سی با موفقیت تمام لیست های فعال خود را به قرارداد هوشمند جدید منتقل کرد.

OpenSea، یک پلتفرم برتر برای تجارت توکن‌های غیرقابل تعویض، محتوای مشتریان خود را به معماری قراردادهای هوشمند ارتقا داده است.

مهاجرت OpenSea با موفقیت انجام شد

بزرگترین برنامه غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم OpenSea دیروز، 25 فوریه اعلام کرد که مکانیسم های آن به قرارداد هوشمند ارتقا یافته منتقل شده است.

منبع: توییتر

همه صاحبان NFT که علاقه مند به در دسترس بودن توکن های خود در این پلتفرم هستند، می توانند بدون هیچ هزینه ای، NFT های خود را مجددا فهرست کنند.

فهرست‌های «مهاجر نشده» منقضی شده‌اند و دیگر پشتیبانی نمی‌شوند. مهاجرت در 18-25 فوریه باز شد.

همانطور که OpenSea به قرارداد هوشمند به روز شده Wyvern مهاجرت کرد و از لیست های غیرفعال خود خلاص شد، پلتفرم اکنون می تواند ویژگی های جدیدی از جمله امضاهای توصیفی بیشتر و لغو انبوه را ارائه دهد.

با وجود عقب نشینی، OpenSea بیش از 3.7 میلیارد دلار در فوریه پردازش کرد

قرارداد جدید Wyvern 2.3 از استاندارد EIP-712 استفاده می کند. به طور قابل توجهی فرصت های کلاهبرداری های فیشینگ را کاهش می دهد.

مالکان NFT اوپن سی اخیراً هدف بزرگترین کمپین کلاهبرداری فیشینگ در تاریخ بخش NFT قرار گرفتند.

هفده نفر از علاقه مندان به NFT دارایی های خود را از طریق قراردادهای هوشمند مخرب به کلاهبرداران منتقل کردند. زیان خالص از 1.7 میلیارد دلار فراتر رفت زیرا کلاهبرداران تعدادی NFT گران قیمت را از مجموعه BAYC و Azuki به سرقت بردند.

OpenSea بزرگترین بازار NFT و محبوب ترین برنامه غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم است. تعداد کاربران روزانه آن بیش از 50000 است. در 30 روز گذشته، علیرغم کاهش شدید علاقه به NFT، حجم معاملات آن از 3.7 میلیارد دلار فراتر رفت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا