اخبار

نهنگ بیت کوین ناشناس 46000 بیت کوین را انتقال داد، اما هیچکس نمی داند چرا!

یکی از بزرگترین آدرس های بیت کوین در جهان حرکت عظیمی انجام می دهد.

یکی از بزرگترین تراکنش‌های غیر صرافی به ارزش 46000 بیت کوین یا 1 میلیارد دلار در این زنجیره ظاهر شد که باعث ایجاد اختلاف نظر جزئی در بین سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ارزهای دیجیتال به‌عنوان مقصد نهایی سرمایه‌ها شد و نظر آنها همچنان نامشخص است، همانطور که تمایل اولیه نهنگ نیز مشخص نیست.

این آدرس هفتمین آدرس بزرگ در کل فضای بلاک چین بود، اما پس از توزیع مجدد 46000 بیت کوین در پنج تراکنش، 15000 بیت کوین در هر عملیات، موقعیت خود را از دست داد.

منبع: BitInfoChart

این فروش انبوه، بزرگترین توزیع مجدد وجوه در تاریخ آدرس بود، زیرا از آوریل 2019 به طور مداوم بیت کوین انباشته می شود بدون اینکه درصد زیادی از سبد را بفروشد.

بزرگترین توزیع در ژانویه 2021 انجام شد، زمانی که آدرس در طول بازار رو به رشد بیش از 7000 بیت کوین کاهش یافت. بعداً، نهنگ وجوهی را که به بازار تزریق کرده بود، پس گرفت.

در حال حاضر، آدرس نهنگ همان مقدار بیت کوین را دارد که در ژانویه 2021 داشت و به احتمال زیاد شروع به جمع آوری وجوه پس خواهد کرد. دلیل اصلی چنین فروش ناگهانی نامشخص است.

خوشبختانه، به نظر می‌رسد بازار از چنین فروش بزرگی اجتناب می‌کند یا نادیده گرفته میشود، به این معنی که اگر نهنگی حتی سرمایه‌های خود را دریافت کند، به جای سفارش فروش معمولی در بازار، از طریق یک معامله فرابورس انجام می‌شود.

به هر حال، با توجه به بازیابی موفق بیت کوین در بازار ، دلیل چنین فروش ناگهانی همچنان نامشخص است. اما در همان زمان، نهنگ می توانست به سادگی تصمیم بگیرد که بخش بزرگی از نمونه کار خود را با قیمت نسبتاً خوب 23000 دلار به جای 17000 دلار منحل کند.

آخرین فروش انبوهی که از کیف پول انجام شد تأثیری بر بازار ارزهای دیجیتال نداشت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا