اخبار

تحلیلگر “نقطه شروع” را برای دوره بعدی صعود بیت کوین نام می برد

آیا بیت کوین می تواند به 30000 دلار برسد؟ در اینجا چیزی است که این تحلیلگر باید بگوید.

کی یانگ جو، مدیر عامل منبع تجزیه و تحلیل وان چین کریپتو کوانت کره جنوبی ، پیش بینی کرده است که 30000 دلار نقطه شروع یک روند صعودی دیگر خواهد بود.

جو در پاسخ به توییتی مبنی بر اینکه قیمت واقعی مایکرواستراتژی 30664 دلار است، به این واقعیت اشاره کرده است که اکثر مردم هنوز با قیمت های فعلی زیر آب هستند. این شرکت هوش تجاری اخیرا اعلام کرد که 480 سکه دیگر خریداری کرده است.

همانطور که گزارش شده است ، جو هفته گذشته پیش از افزایش اخیر بیت کوین یک “فشار کوتاه بزرگ” را پیش بینی کرد.

اوایل امروز، بزرگترین ارز دیجیتال به 23,855 دلار رسید، که بالاترین سطح از 13 ژوئن بود. روز سه شنبه، مارک نیوتن، رئیس استراتژی فنی جهانی در فانداستار، پیش بینی کرد که بیت کوین به طور بالقوه می تواند سطح 28،000 دلار را قبل از نفس کشیدن دوباره به دست آورد.

این ارز دیجیتال از زمانی که در 18 ژوئن در 18 ژوئن به 17592 دلار رسید، تقریباً 37 درصد افزایش یافته است.

همانطور که توسط معامله گر برجسته ارزهای دیجیتال اسکات ملکر اشاره شده است، بیت کوین توانسته است برای اولین بار از آوریل در یک پیروزی بزرگ برای گاوها، بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه بسته شود.

تصویر توسط tradingview.com

بیت کوین نسبت به اتریوم بسیار بهتر عمل کرده است و جفت ETH/BTC در هفته گذشته تا 30 درصد افزایش یافته است. رویداد ادغام آتی به طور گسترده به عنوان یک کاتالیزور اصلی صعودی برای صنعت در نظر گرفته می شود.

با این حال، افزایش اخیر ممکن است به دلیل بادهای مخالف کلان تضعیف شود، به طوری که فدرال رزرو ایالات متحده به طور گسترده انتظار می رود افزایش 100 واحدی نرخ بهره را اعلام کند. این می تواند نشانه ای شوم برای گاوهای ارزهای دیجیتالی باشد که با بهبود اخیر جسور شده اند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا