اخبار

تحلیلگر بیت کوین “فشار کوتاه بزرگ” را پیش بینی کرد

بیت کوین پس از بازیابی سطح 20000 دلار در هاله ای از ابهام باقی می ماند، اما این تحلیلگر معتقد است که فشار کوتاهی در راه است.

کی یانگ جو، مدیر عامل شرکت تجزیه و تحلیل وان چین کریپتو کوانت مستقر در کره جنوبی، پیش بینی کرده است که بیت کوین به زودی شاهد یک فشار کوتاه بزرگ خواهد بود.

تصویر توسط cryptoquant.com

او خاطرنشان می کند که بسیاری از معامله گران در اواخر سال 2020 به انباشت موقعیت های فروش بین 10000 تا 20000 دلار ادامه دادند تا بعداً از بین بروند.

طبق ژوئن، لیکویید های کوتاه مدت تقریباً 10 درصد از سفارشات خرید ساعتی بازار را تشکیل می دهند. چنین سناریویی می‌تواند در حال حاضر انجام شود و بیت کوین را کوتاه کند.

زیاد هیجان زده نشو!

به گفته جو، این واقعیت که بیت کوین می تواند به طور بالقوه فشار کوتاه دیگری را تجربه کند به این معنی نیست که یک چرخه صعودی جدید در شرف شروع است.

با این حال، این نشان می‌دهد که ارز دیجیتال در آستانه سقوط است. در ماه گذشته، بیت کوین قبل از اینکه شاهد یک صعود خفیف بود، به 17600 دلار سقوط کرد.

ممکن است «چند ماه یا سال» طول بکشد تا یک مسابقه گاو نر سهموی شروع شود. برانت پیش‌بینی کرد که «مرحله موشکی» بعدی بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴ شعله‌ور خواهد شد.

بیت کوین در هاله ای از ابهام باقی می ماند

در 13 جولای، بزرگترین ارز دیجیتال توانست سطح 20000 دلار را پس بگیرد، اما احساسات بازار به شدت نزولی است. طبق آخرین به‌روزرسانی، «شاخص ترس و طمع» در قلمرو «ترس شدید» باقی می‌ماند . نظرسنجی اخیر بلومبرگ نشان داد که اکثر سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی انتظار داشتند که بزرگترین ارز دیجیتال تا 10000 دلار سقوط کند. برخی تحلیلگران بر این باورند که سیاست پولی فزاینده فدرال رزرو. بانک مرکزی اکنون به احتمال زیاد پس از آخرین آمار تورم، افزایش ۱۰۰ واحدی را اعلام خواهد کرد. برترین ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت 20538 دلار در صرافی بایننس معامله می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا