اخبار

مکس کایزر اتریوم را به عنوان “طرح پانزی بی فایده” مورد انتقاد قرار می دهد!

بیت‌کوینر برجسته اتریوم را زیر سوال می‌برد و ادعا می‌کند که اتریوم متمرکز است.

مکس کایزر ، کارشناس مالی و معامله گر سابق پادکست ، که به عنوان حامی سرسخت بیت کوین نیز شناخته می شود، بار دیگر اتریوم را مورد هدف قرار داد و ادعا کرد که دومین ارز دیجیتال بزرگ چیزی جز یک طرح متمرکز پونزی نیست.

حمله کایزر به بنیانگذار اتریوم و کاردانو

او در توییتی اظهار نظر کرده است که ادعا می کند عرضه فعلی اتریوم در گردش 120.6 میلیون اتریوم که توسط توسعه دهندگان اعلام شده است در واقع بزرگتر است و به بیش از 122 میلیون اتر می رسد.

مکس کایزر از همه ارزهای دیجیتال به جز بیت کوین متنفر است. اوایل امسال، او چندین بار به اتریوم حمله کرد و آن را یک کلاهبرداری متمرکز خواند. او حتی پیشنهاد کرد که مقامات باید کاردانو را با توکن ADA مبتنی بر PoS از ایالت وایومینگ بیرون بیاورند، به خصوص که کایزر به سناتور طرفدار رمزارز سینتیا لومیس خطاب می‌کرد. او همچنین چارلز هاسکینسون بنیانگذار کاردانو را “تروریست” نامید . جالب اینجاست که هاسکینسون یکی از بنیانگذاران اتریوم است.

اتریوم مرج را کامل می کند

در 15 سپتامبر، توسعه دهندگان اتریوم ارتقای مورد انتظار مرج را انجام دادند، که این امکان را برای این بلاک چین فراهم کرد تا در نهایت به پروتکل استخراج اثبات سهام تغییر کند و بحث های بحث برانگیز در مورد محیط Proof-of-Work را پشت سر بگذارد.

بر اساس برآوردها، اکنون که اتریوم اثبات سهام را پذیرفته است، مصرف انرژی جهانی 0.2 درصد کاهش یافته است.

هاسکینسون از PoS اتریوم انتقاد می کند

هاسکینسون سپس شروع به انتقاد از مدل اتریوم برای اجرای اثبات سهام کرد زیرا صرافی کراکن به سهامداران اتریوم خود گفت که برداشت‌ها برای ارتقاء شانگهای که نیم سال پس از ادغام انجام می‌شود برنامه‌ریزی شده است.

یکی از توسعه دهندگان عالی رتبه اتریوم، میکا زولتو، گفت که ETA برای برداشت ETH وجود ندارد، اما تقریباً تا سال 2024 امکان پذیر نخواهد بود. دلیل ذکر شده توسط وی این است که سهامداران ETH به طور پیش فرض افراد ثروتمندی هستند و آنها عجله ای برای بازگرداندن اتریوم خود ندارند.

هاسکینسون به آن پاسخ داد و از این روش استفاده از PoS انتقاد کرد و گفت که استیکرهای کاردانو افراد متوسطی هستند که برای مشارکت در کاردانو نیازی به ثروتمند بودن ندارند. او این واقعیت را تفاوت فلسفی بین اتریوم و کاردانو نامید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا