اخبار

اتریوم ممکن است سود بیشتری نسبت به بیت کوین برای شما به ارمغان بیاورد

عملکرد قیمت اتریوم از بیت کوین فراتر است و دلیل آن ساده است.

بر اساس داده‌های به اشتراک گذاشته شده توسط اقتصاددان کلان، الکس کروگر ، بیت کوین مدت‌ها پیش به یک دارایی کلان تبدیل شد و معامله‌گران ارزهای دیجیتال می‌توانند از آن برای تجارت اتریوم استفاده کنند، که با نوسانات بیشتر مطابق با بیت کوین حرکت می‌کند.

کروگر برای نشان دادن و توضیح فرضیه خود نموداری را به اشتراک گذاشت که حرکت شاخص نزدک در برابر ETHBTC را به تصویر می کشد. همانطور که نمودار نشان می دهد، این دو دارایی “دست در دست هم” حرکت کرده اند.

این اقتصاددان همچنین پیشنهاد می کند که اتریوم بتای بالایی از بیت کوین است، بنابراین دارایی همان حرکت را در بازار اما با نوسانات بیشتر نشان می دهد. در طول دوره های گاو نر، قرار گرفتن در معرض اتریوم به جای بیت کوین مفیدتر است و اولی بازدهی بیشتری نسبت به طلای دیجیتال نشان می دهد.

بدیهی است که نوسانات بالا خطرات بیشتری را بر گردن سرمایه گذاران می گذارد، به خصوص زمانی که بازار وارد یک اصلاح شود. اما علیرغم نشان دادن نوسانات بیشتر در بازه زمانی کوتاه‌تر، مقایسه بین این دو دارایی نشان می‌دهد که اتریوم و بیت‌کوین از ماه نوامبر حدود ۶۵ درصد از ارزش خود را از دست داده‌اند.

اگر عملکرد هر دو دارایی را از اواسط جولای مقایسه کنیم، خواهیم دید که اتریوم با افزایش بیش از 60 درصدی ارزش خود در چند هفته گذشته، نتیجه بهتری از خود نشان داده است، در حالی که بیت کوین با افزایش قیمت 25 درصدی به طور متوسط ​​در حال تثبیت است.

این بازار نزولی خاص چیزی را به معامله‌گران کریپتو نشان می‌دهد که هنوز ندیده‌اند، زیرا عملکرد اتریوم به شدت بیت‌کوین را شکست می‌دهد، با جفت ETH/BTC که در چند هفته گذشته 145 درصد افزایش داشته است.

دلیل اصلی افزایش کوتاه‌مدت دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار به احتمال زیاد به انتشار آتی به‌روزرسانی بنیادی Merge مربوط می‌شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا