اخبار

بانک آمریکا ثابت کرد که بیت کوین متنوع کننده سبد سهام نیست

بانک آمریکا ، یکی از بزرگترین مؤسسات بانکی در ایالات متحده، در جدیدترین مقاله تحقیقاتی خود نشان داده است که بیت کوین نمی تواند به عنوان محافظ تورم عمل کند.

تصویر توسط bankofamerica.com

این ارز رمزنگاری شده با وجود اینکه به عنوان یک دارایی امن توسط حامیان سرسخت خود تبلیغ می شود، به تجارت پشت سر هم با سهام ایالات متحده ادامه می دهد. در واقع، همبستگی بین بیت کوین و شاخص بازار سهام نزدک 100 متمرکز بر فناوری اخیراً به بالاترین حد خود رسیده است.

اقدام اخیر قیمت بیت کوین در درجه اول ناشی از شرایط کلان اقتصادی بوده است. همانطور که U.Today گزارش داد، فدرال رزرو آمریکا روز چهارشنبه تصمیم گرفت برای اولین بار در 22 سال گذشته نرخ بهره را 50 واحد افزایش دهد و موضع صعودی خود را مجدداً تأیید کرد.

اوایل امروز، بزرگترین ارز دیجیتال جهان به 35,268 دلار سقوط کرد که پایین ترین سطح از 24 فوریه

است. بیت کوین تقریباً 48 درصد از بالاترین رکورد خود یعنی 69,044 دلار کاهش یافته است که در سال 2022 پس از ثبت بازده قابل توجه در سال گذشته، به شدت ضعیف عمل کرد.

برترین ارز دیجیتال از ابتدای سال جاری تاکنون 21.4 درصد کاهش داشته است. برای مقایسه، طلا، که همچنان بهترین دارایی امن برای سرمایه گذاران است، در واقع 2.88 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

دلار آمریکا تا کنون بزرگترین برنده در سال 2022 بوده است. شاخص DXY که قدرت دلار آمریکا را در برابر سایر ارزهای برتر فیات اندازه گیری می کند، اوایل امروز به بالاترین حد چند دهه اخیر رسید.

اوایل امروز، مایک نووگراتز ، مدیرعامل گلکسی دیجیتال اظهار داشت که سهام فناوری هنوز به پایان خود نرسیده است، به این معنی که احتمالاً دردسرهای بیشتری برای ارزهای دیجیتال نیز وجود دارد.

داده‌های Glassnode نشان می‌دهد در حالی که کسانی که در سال 2021 به حزب بیت‌کوین پیوستند ممکن است زیر آب باشند، اکثر کیف پول‌ها همچنان سود دارند. در سال 2019، بانک آمریکا بیت کوین را نامگذاری کرددارایی با بهترین عملکرد دهه

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا