اخبار

چه کسی بیشتر عرضه در گردش بیت کوین را کنترل می کند؟ جزئیات

ارزش بیت کوین 20032 دلار بود که در 24 ساعت گذشته 2.40 درصد افزایش داشت.

طبق تحقیقات بلومبرگ ، پذیرندگان اولیه بیت کوین هنوز بیشتر آن را کنترل می کنند. این گزارش می‌گوید: «افرادی که زودتر وارد دارایی های دیجیتال شدند، بسیاری از ثروت و همچنین نوسانات همراه با آن را به دست آوردند.»

در ماه آوریل، بیت کوین به نقطه عطف 19 میلیون بیت کوین استخراج شده رسید و کمتر از دو میلیون بیت کوین باقی مانده برای ماینرها باقی ماند تا در گردش قرار گیرند. عرضه بیت کوین در گردش در حال حاضر 19,093,450 BTC است که حداکثر عرضه آن 21 میلیون باقی مانده است.

یک ماینر در حال حاضر به ازای هر بلوکی که تولید می کند، 6.25 بیت کوین به دست می آورد. از زمانی که خالق مرموز بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، اولین بلاک را استخراج کرد که پاداش 50 بیت کوین را به دست آورد، پاداش بلاک، همانطور که شناخته شده است، هر 210000 بلاک یا تقریبا هر چهار سال یکبار به نصف کاهش می یابد.

بنابراین، اگرچه حدود 12 سال طول کشید تا 19 میلیون بیت کوین تولید شود، اما ممکن است دو میلیون بیت کوین نهایی تا سال 2140 ایجاد نشود. در زمان انتشار، ارزش بیت کوین 20032 دلار بود که در 24 ساعت گذشته 2.40 درصد افزایش داشت.

همبستگی بین قیمت بیت کوین و سهام ایالات متحده کمتر از آن چیزی است که عملاً در تمام سال بوده است. ضریب همبستگی 40 روزه بیت کوین با شاخص فناوری سنگین نزدک 100 به زیر 0.50 رسیده است که آخرین بار در ژانویه مشاهده شده بود.

بیت کوین اکنون توسط نیویورک یانکیز پذیرفته شده است

نیویورک یانکیز و NYDIG، یک شرکت برتر بیت کوین، وارد یک رابطه چند ساله شده اند که NYDIG را به پلتفرم رسمی حقوق و دستمزد بیت کوین تیم تبدیل می کند. در نتیجه این توافق، کارمندان سازمان یانکیز به طرح پس انداز بیت کوین (BSP) NYDIG دسترسی خواهند داشت.

نیویورک یانکیز که در سال 1903 تأسیس شد، در 40 سری مسابقات جهانی شرکت کرده و 27 بار قهرمان شده است. این تیم بازی‌های خانگی خود را در استادیوم یانکی، یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های توریستی در شهر نیویورک و محل برگزاری رویدادهای مختلف غیر بیسبال، از جمله پین استریپ بول برای فوتبال کالج، انجام می‌دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا