اخبار

بیت کوین بیش از 100000 دلار: بنیانگذار صندوق سرمایه گذاری ریسک صعودی خود را به اشتراک می گذارد

بنیانگذار BlockTower Capital توضیح می دهد که چرا و چگونه بیت کوین می تواند تا سال 2024 به سه رقمی برسد

بنیانگذار صندوق تامینی کریپتو BlockTower Capital، آری پل، نظر صعودی ابراز کرده است و بیان کرده است که بیت کوین می تواند تا پایان سال 2024 به قیمت 100000 دلار در هر سکه برسد. پل با آگاهی از خوش بینی شدید پیش بینی خود، استدلال هایی را به اشتراک گذاشت. او را به این فکر سوق داد.

با توجه به شرایط فعلی اقتصاد کلان، رسیدن بیت کوین به دو برابر بالاترین قیمت تاریخ خود، که فقط حدود 110000 دلار خواهد بود، توسعه قابل قبولی به نظر می رسد، اما آسان نیست. پل می‌گوید: اگر بازارهای مالی مانند سال 2021 به ریسک روی آورند، شاید این هدف حتی محافظه‌کارانه باشد.

بنابراین، به گفته این سرمایه گذار، محرک اصلی ممکن است هجوم پول فیات به دلیل عرضه رو به رشد عرضه به بازار کریپتو از سوی موسسات مالی سنتی، مانند تراست GBTC Grayscale باشد .

سناریویی دیگر برای رمزارزها

با این حال، سرمایه‌گذار پیشرفت دیگری را در پیش‌بینی اعتراف می‌کند، زمانی که بازارها تحت رکود قرار می‌گیرند و بازار سهام به یک سوم کاهش می‌یابد، سناریوی موردی پایه برای BTC ، حتی زیر 12000 دلار است.

با این وجود، طبق اظهارات خود آری پل، در حال حاضر، هم او و هم BlockTower Capital روی رشد بیت کوین شرط بندی می کنند و مدت زیادی است که روی آن کار می کنند. در همین حال، BTC با قیمت 23400 دلار معامله می شود که آخرین بار در آگوست 2022 مشاهده شده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا