اخبار

مشارکت نیویورک یانکیز با شرکت پیشرو بیت کوین

صنعت ارزهای دیجیتال با وجود فروپاشی بازار همچنان در حال کسب معاملات ورزشی است.

بر اساس اطلاعیه روز پنجشنبه ، شرکت سرمایه گذاری بیت کوین NYDIG از همکاری با نیویورک یانکیز، یک تیم حرفه ای بیسبال آمریکایی خبر داد.

زیرمجموعه Stone Ridge به عنوان پلت فرم رسمی حقوق و دستمزد تیم عمل خواهد کرد.

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط NYDIG، بیش از یک سوم کارمندان زیر 30 سال علاقه مند به دریافت پول بیت کوین (حداقل تا حدی) هستند.

کلی بروستر، مدیر ارشد بازاریابی در NYDIG، ادعا می‌کند که جدیدترین همکاری، مأموریت آن برای «ارائه بیت کوین به همه» را بیشتر ترویج می‌کند.

آرین سوبو، معاون منابع انسانی، استخدام و قانون کار Yankees، می‌گوید که این پیوند به بهبود تجربه کارمندان کمک می‌کند.

شرکت‌های ارزهای دیجیتال سال گذشته مقدار زیادی پول را صرف حمایت‌های مالی ورزشی کردند تا برندهای خود را در طول بازار گاوی گسترده تبلیغ کنند. در اواخر ژوئن، نیویورک پست گزارش داد که برخی از معاملات پس از سقوط شدید قیمت ارزهای دیجیتال در سال جاری، لغو شدند.

در ماه مه، شهروندان واشنگتن پس از انتشار ویدئویی به نام “Crypto 101” با هدف تبلیغ ارز دیجیتال Terra مورد تمسخر قرار گرفتند. قسمت ناخوشایند؟ این اتفاق پس از افزایش قیمت ارزهای دیجیتال رخ داد.

این تیم تنها چند ماه قبل از فروپاشی پروژه، قراردادی 40 میلیون دلاری با Terra امضا کرد. توییت نابهنگام نشان می‌دهد که Nats که پول را از قبل دریافت کرده‌اند، با وجود این واقعیت که ارز دیجیتال تقریباً تمام ارزش خود را از دست داده است، شرایط شراکت را به خوبی انجام داده‌اند. این امکان وجود دارد که هر کسی که رسانه های اجتماعی تیم را مدیریت می کند از این واقعیت که شریک زندگی خود شکسته شده است غافل بوده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا