اخبار ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین با کاهش 6 درصدی تورم آمریکا به 26 هزار دلار رسید

با افزایش 0.4 درصدی شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده در فوریه 2023، بیت کوین به 26000 دلار رسید.

CPI در ماه گذشته بر اساس تعدیل فصلی 0.4 درصد افزایش یافت و این وزارتخانه اشاره کرد که شاخص کل اقلام نشان دهنده تورم در سال گذشته 6 درصد افزایش یافته است. وزارت کار خاطرنشان می کند که تورم کمترین افزایش 12 ماهه خود را از دوره منتهی به سپتامبر 2021 داشته است.

CNBC گزارش داد که بازارهای متعارف پس از انتشار نوسان داشتند، در حالی که بازارهای ارزهای دیجیتال واکنش مثبتی نشان دادند.

CPI میانگین تغییر در طول زمان در قیمت مصرف کننده را برای سبدی از کالاها و خدمات اندازه گیری می کند. توسط اداره آمار کار محاسبه می شود و به عنوان شاخص تورم استفاده می شود.

CPI منعکس کننده الگوهای هزینه مصرف کنندگان در مواردی مانند غذا، مسکن، حمل و نقل، پوشاک، مراقبت های پزشکی و تفریح ​​است. برای تعدیل دستمزدها، مزایا و پرداخت‌های تامین اجتماعی برای تورم، اندازه‌گیری عملکرد اقتصادی و تعیین سیاست‌های پولی استفاده می‌شود.

بیانیه وزارت کار ایالات متحده خاطرنشان می کند که شاخص سرپناه بیشترین سهم را در افزایش ماهانه همه اقلام داشته است و 70 درصد از افزایش CPI در فوریه 2023 را به خود اختصاص داده است. شاخص‌های غذا، تفریح، اثاثیه منزل و عملیات نیز کمک کردند.

شاخص غذا در ماه گذشته 0.4 درصد افزایش یافت در حالی که شاخص غذای خانگی 0.3 درصد افزایش یافت. شاخص انرژی 0.6 درصد کاهش یافت، در حالی که شاخص گاز طبیعی و نفت کوره نیز در بهمن ماه کاهش یافت.

جامعه گسترده تر ارزهای دیجیتال در 14 مارس انواع مختلفی را ارائه کرد. آنتونی پمپلیانو، یکی از بنیانگذاران و شریک مورگان کریک دیجیتال، در مجموعه ای از توییت ها، به روز رسانی CPI را بررسی کرد و افزایش قیمت بیت کوین را در پاسخ به آخرین اعداد تورم برجسته کرد:

کیتلین لانگ ، حامی بیت کوین و بنیانگذار و مدیر عامل بانک کاستودیا ، عملکرد قیمت بیت کوین را در پی هفته پر فراز و نشیب که شاهد آن بانک هایی مانند سیلیکون ولی و بانک سیگنچر بود، برجسته کرد.بسته شدن بانک امضا توسط رگولاتورهای ایالات متحده :

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا